Vánoční tipy: naježte dětem pod stromeček hračku z Kidtown.cz

285A9105

Znáte to také…studená rána, brzy tma, první sníh v horách nebo zatápění v kamnech? To jsou pro mnohé z nás první poslíčci zimního období a s tím neodmyslitelně spojených Vánoc. Pro někoho je to impuls k předvánočnímu úklidu, pro jiné k včasným nákupům vánočních dárků. My zase víme, že je čas vám dát tipy na to, co dětem naježit pod stromeček. A věřte, že letos je naše vánoční nabídka opravdu štědrá!

Máme tu pro vás několik příjemných předvánočních akcí, které se vyplatí. Můžete totiž od nás jako dárek získat céčka či voucher na další nákup, oblíbený Geomatrix jako dárek při nákupu MagnaTiles, pro miminka novorozeneckou knížku navíc zdarma či navíc dřívka Kaply. Samozřejmostí jsou fajn tipy v různých věkových kategoriích - ať už máte miminko, jednoročního mrňouska nebo starší děti. Na nikoho nezapomínáme :-)

Možná si řeknete, že toho naděláme s výběrem hračky, každé dítě si přece řekne nebo napíše, co chce. Nebo naopak že už jich má tolik, že není důvod pořizovat další krám do pokojíčku. Co když to ale bude hračka, která dává smysl? Hračka, která děti posouvá v jejich vývoji o kousek dál - rozvíjí jejich smysly, schopnosti a dovednosti jako je zrak, sluch, fantazii, jemnou a hrubou motoriku, matematické znalosti, postřeh či podporuje zlepšování pozornosti a soustředění? Přesně takové rozvojové hračky u nás najdete. Pod stromeček by se ale stejně tak mohla hodit některá s pomůcek z naší vzdělávací sekce, ty totiž školákům pomáhají porozumět látce, kterou zrovna ve škole probírají a to zajímavou i hravou formou.

PRO ROZVOJ ZRAKU MIMINEK

Zrak je při narození nejméně rozvinutým smyslem. Během prvních týdnů a měsíců života děti vidí okolí jako šedé rozmazané fleky. Mnoho průzkumů dokázalo, že novorozenci naopak nejlépe vidí to, kde jsou velké kontrasty a výrazné tvary. Proto jsou pro ně ideální hračky a knížky s výraznými obrázky a kontrasty. My pro miminka doporučujeme naši Černobílou edici knížek, kterou nyní před Vánoci získáte ve výhodně nabídce 3+1 zdarma. 

285A8431

Do každé dětské postýlky se hodí aspoň jeden plyšák a my věříme, že některý z našich Squishable se bude zrovna do té vaši hodit :) Co třeba roztomilá chobotnička, malý Corgi, avocado jako živé, růžový donut či včelka, zmrzlina, hamburger nebo baby koala?

Spoustu legrace si užijí také s míčkem First Ball, který je měkký a příjemný do malých ručiček.

I ROČNÍ DĚTI MOHOU SKLÁDAT PUZZLE

285A8462

Vyrostlo vám z miminka, které zůstalo tam, kam jste ho položili, batole, které na místě nezůstane? A už se pokouší o první krůčky? V tomhle věku děti objevují nové věci, a proto budou mít rády krásné dřevěné hračky od Orange Tree Toys, které rozvíjí jemnou motoriku. Třeba dřevěná magnetická hra chytání rybiček, dřevěné puzzle - zvířátka na farmě, mořský svět, dřevěné početní rybičky, dřevěné žraločí počítadlo či roztomilý navlíkací kroužkový krab je určitě bude bavit. 

 

ABSOLUTNÍ HIT LETOŠNÍCH VÁNOC

Velkou radost máme, a věříme, že vybudete mít ještě větší, z naší limitované edice Sensory Blocks za 1499 Kč, ke kterým letos před Vánoci dostanete zdarma také smyslové zrcadlové kostky Mirror blocks. Tyto smyslové kostky jsou sice doporučené od 18 měsíců, často si s nimi hrají již děti mladší, stejně tak i starší. Záleží na každém prckovi.

285A9096

Roční děti jsou sice ještě malinké, ale i ty už zvládají první puzzle. Máme pro ně krásné tzv. Match-up puzzle s motivem mláďátek z farmy, z džungle nebo z oceánu. Balení obsahuje 6 obrázků puzzle vkládačky pro začátečníky. Jedná se vždy o extra silnou kartonovou desku a 1 díl ve tvaru puzzle zvířátka. Úkolem je spojit dítě s rodičem. 

Děti si také oblíbí tzv. Duhový set - Rainbow Architect. Chybu neuděláte ani výběrem prvních Magnetických stavebních kostek (People Blocks).  

Také naši krásní chlupatí Squishable! Vybírat můžete ze spousty roztomilých chlupáčů, v nabídce je chobotnička, malý Corgi, avocado jako živé, růžový donut či včelka, zmrzlina, hamburger nebo baby koala.

ŠROUBOVÁNÍ A NAVLÉKÁNÍ PRO DĚTI OD 2 LET

285A8470

Co letos naježit pod stromeček dvouleťákům? I pro ty máme v nabídce krásné hračky. Hezky si užijí hračky od značky GuideCraft - ať už sáhnete po Šroubování, Navlékání ovoce, Navlékací housence s předlohami či Velkém hmatovém dominu, neuděláte chybu. 

Pokud potřebujete něco malého, co využijete na cestách, nesmí pod stromečkem chybět jednoduché klasické pexeso - Mini memory game od značky Mudpuppy. 

Ani u dvouletých neprohloupíte koupí některého ze Squishable! Vybírat můžete ze spousty roztomilých chlupáčů, v nabídce je chobotnička, malý Corgi, avocado jako živé, růžový donut či včelka, zmrzlina, hamburger nebo baby koala.

STAVEBNICE UDĚLAJÍ RADOST TŘÍLEŤÁKŮM

285A8492

Věřte nám, v této kategorii nebudete vědět, kterou hračku vybrat dřív. Stálou klasikou, která baví nás i vás, jsou Duhové kamínky. Jsou první hračkou, která nám vždy začne jako první docházet na všech veletrzích. 

Pro malé stavitele je super dárkem od Ježíška magnetická stavebnice Magna Tiles. Vedle hraní děti procvičí konstrukční dovednosti, barvy i geometrické tvary. Hlavně jim ale stavebnice vydrží spoustu let. Nám už děti celkem vyrostly a hrají si s ní stále i v devíti letech. A hlavně můžete využít naší vánoční nabídku, kdy v případě, že zakoupíte velké Magna Tiles ve 100 ks  nebo Magna Tiles Metropolis, získáte jako dárek navíc oblíbený Geomatrix. Magna Tiles Metropolis je novinka, která obsahuje jasnější barvy a díly, které je možné rozpohybovat. Magna Tiles rozvíjí matematickévědecké, prostorové a hmatové dovednosti. Děti si také procvičí motoriku, naučí se geometrické tvary. 

Klasikou je dřevěná stavebnice Kapla, tu děti znají dobře ze škol a školek. A navíc máme vánoční akci - při koupi stavebnice o 200 kusech dostanete navíc 10 dřívek, stavebnice o 280 kusech získáte 20 dřívek navíc. 

Pokud doma máte malé doktory, sáhněte po našem Kufříku Budu doktor, budete nadšení vy i děti. Kufřík jsme sestavili s blogerkou MK Life a obsahuje opravdu funkční věci - Stetoskop, teploměr či arch na kontrolu očí. Přikoupit si k němu můžete také Dětský lékařský plášť.

Rozvoj dětské motoriky a předmatematické gramotnosti podpoříte Navlékáním geometrických tvarů podle šablon (Nest and Lace Shapes). Hračka je skvělá pro koordinaci ruka-oko a procvičování jemné motoriky, poznávání vzorování a identifikaci tvarů. Jednotlivé tvary jsou ideální pro úchop dětskýma rukama. Podobnou hračkou pro rozvoj motoriky je také Šněrování tvarů (Geo Shape Lacing a Jumbo Geo Lacing). Pokud ještě vaše děti nemají, pak nešlápnete vedle, pokud jim pod stromeček naježíte Duhové kamínky (Rainbow Pebbles) či Cihličky. Rozvíjí především motoriku a fantazii. 

Rozvoj fantazie, jemné motoriky a prostorového vnímání podpoří také skládačka Wedge-it. Děti z ní sestaví hezké stavby, procvičí konstrukční dovednosti a zopakují si barvičky. 

A ani v této kategorii nemůže zapomenout na puzzle, najdete je v kategorii pro tříleťáky a to jak od firmy Mudpuppy, tak i od Crocodile creek. 

No a pokud hledáte jen drobnou hračku, pak zvolte domina. Máme s motivem jednorožce, dinosaurů, divokého života či princezen. 

I pro tříleté dětí jsou super volbou naši Squishable! Vybírat můžete ze spousty roztomilých chlupáčů, v nabídce je roztomilá chobotnička, malý Corgi, avocado jako živé, růžový donut či včelka, zmrzlina, hamburger nebo baby koala

ČTYŘLETÉ DĚTI NEZKLAMOU MAGNETICKÉ STAVEBNICE

285A8512

Pokud máte doma čtyřleťáka zapáleného pro skládání puzzlí, pak jim kupte naše Puzzle nahoře a dole. Tyto puzzle děti učí poznávat protiklady. Co je nad zemí a co pod zemí? Jaká zvířátka žijí na zemi a pod zemí? Učí děti, aby byly zvídavé a pozorné.

LEGRACE S MAGNETICKOU HRAČKOU

Hezkou volbou pod stromeček jsou také magnetické hračky. Například Magnetické krabičky děti zabaví a jsou ideální na cesty. Balení magnetické krabičky nabízí hodiny imaginární hry pro rozvoj fantazie se snadným ukládáním kusů. Máme je ve dvou motivech - lesní baletky a vytvoř obličej. A pokud děti baví právě magnetické hračky, udělá jim radost Geomatrix. Je to magnetická stavebnice, která přispívá k pochopení fyzikálních souvislostí, jako např. vyváženost, gravitace, magnetismus. A před Vánoci pro vás máme speciální nabídku 2+1, můžete tak udělat radost všem vašim dětem nebo dalším dětem v rodině. 

Pokud máte doma malého kreslíře, určitě se nevyhnete momentům, kdy je potřeba něco vygumovat. Pomoci v tom dětem mohou některé z našich krásných gum od firmy Iwako. Tyto veselé gumy jsou novinkou na českém trhu. A nejsou to jen tak obyčejné gumy, ale krásné figurky na gumování. Na své si přijdou milovníci a milovnice jednorožců, pand, delfínů, slonů, tuleňů, žraloků, želv, velryb, opiček, lvů i bizonů.

Zapomenout nesmíme ani v této kategorii na naše chlupáče do postýlek - Squishable! Vybírat můžete ze spousty roztomilých chlupáčů, v nabídce je roztomilá chobotnička, malý Corgi, avocado jako živé, růžový donut či včelka, zmrzlina, hamburger nebo baby koala.

 

POWERCLIX MUSÍ MÍT KAŽDÝ PĚTILEŤÁK!

285A8523

Pro pětileté kluky máme v nabídce skvělou stavebnici PowerClix, s kterou si děti mohou vyrobit robustní čelní nakladač, sklápěč, buldozer nebo nekonečné otevřené kombinace vozidel pomocí jednoduchých zaklapávacích dílů. Díky plně kloubovým pojezdům kol a náprav a magnetickým dílům je stavba a přestavba každého vozidla hračkou. Vybírat můžete ze stavebních strojů a závodních aut. Pod stromečkem udělá určitě radost!

Nebo pro děti vyberte některé z našich krásných puzzle pro pětileté děti. Máme jich v nabídce spoustu - různé velikosti jednotlivých kousků a hlavně hezké motivy pro kluky i holky. Radost jim ale udělají také kostky StarCube, která zaměstnají neposedné prstíky, rozvíjí jemnou motoriku i obě hemisféry mozku.

No a samozřejmě Squishable! Vybírat můžete ze spousty roztomilých chlupáčů, v nabídce je roztomilá chobotnička, malý Corgi, avocado jako živé, růžový donut či včelka, zmrzlina, hamburger nebo baby koala.

 

ŠESTILETÍ UŽ SE ZAČÍNAJÍ TĚŠIT NA ŠKOLU

285A8533

Některé děti v této kategorii už jsou školáci, jiné se do školy chystají. Všem se budou do penálu hodit krásné gumy od firmy Iwako. Tyto veselé gumy jsou novinkou na českém trhu. A nejsou to jen tak obyčejné gumy, ale krásné figurky na gumování. Na své si přijdou milovníci a milovnice jednorožců, pand, delfínů, slonů, tuleňů, žraloků, želv, velryb, opiček, lvů i bizonů. Určitě neváhejte, ať dětský penál není jen samá klasika a povinnost :)

Šáhnout můžete také po hračce z naší Retro kolekce. Třeba Stolní fotbálek si s sebou mohou klidně vzít na školu v přírodě, do zavazadla se v pohodě vejde. Také StarCube jim udělá velkou radost. Kostka je skvělé pro neposedné prstíky!

Měly vaše děti rády Kaplu? Pak by se jim líbila sofistikovanější stavebnice TomTect. Ale pozor! Pospěšte si, protože máme už jen poslední kousky. 

No a samozřejmě Squishable! Vybírat můžete ze spousty roztomilých chlupáčů, v nabídce je chobotnička, malý Corgi, avocado jako živé, růžový donut či včelka, zmrzlina, hamburger nebo baby koala

 

OSMILETÝM OŽIVTE ŠKOLNÍ LÁTKU

285A8547

Osmileté děti už jsou ostřílení školáci. Přesto jim určitě udělají radost krásné gumy od firmy Iwako, které jsou v podobě zvířátek - jednorožci, pandy, delfíni, sloni, tuleni, žraloci, želvy, velryby, opičky, lvi i bizoni.

Stejně tak jim můžete naježit některou z našich výukových pomůcek, které pomáhají pochopit probíranou látku. Například Model lidského těla jim pomůže udělat si jasno v tom, kde který orgán v těle leží. A navíc! V naší vánoční nabídce k němu dostanete zdarma funkční Stetoskop.

Nepochybíte ani, když vyberete Kaleidograph, StarCube či Kaplu Challenge, s kterou navíc děti parádně procvičí konstrukční zručnost. A samozřejmě můžete vybírat také z velké nabídky puzzle.

 

Squishable! Ale ano, líbí se každé věkové kategorii :-) Vybírat můžete ze spousty roztomilých chlupáčů, v nabídce je chobotnička, malý Corgi, avocado jako živé, růžový donut či včelka, zmrzlina, hamburger nebo baby koala.

 

ZAJÍMAVÉ HRAČKY I PRO DEVÍTILETÉ A TEENAGERY

285A9071

Parádní hračku u nás najdou i starší děti či náctiletí. Radost jim udělá náš Kaleidograph, StarCube či Kapla Challenge, s kterou navíc děti parádně procvičí konstrukční zručnost. A samozřejmě můžete vybírat i z velké nabídky puzzle.

No a samozřejmě Squishable! Vybírat můžete ze spousty roztomilých chlupáčů, v nabídce je roztomilá chobotnička, malý Corgi, avocado jako živé, růžový donut či včelka, zmrzlina, hamburger nebo baby koala.

Věříme, že vám naše vánoční nabídka udělá radost a nadšení nebudete jen vy, rodiče, ale hlavně ti nejdůležitější ve vašem životě, vaše děti. Přejeme vám krásné Vánoce! 

Podrobnější tipy na nákup dárků najdete v každé jednotlivé vánoční kategorii, které jsme rozdělili podle věkových kategorií. A ke každému nákupu nad 500 Kč pro vás máme připravený dárek v podobě balení krásných retro céček (platí do vyprodání zásob). Pokud váš nákup bude v hodnotě nad 1 500 Kč, přibalíme vám voucher na 100 Kč na příští nákup.

 

Kidtown_Vánoce2020_Voucher_web