Vánoční tipy: vánoce plné dárků i speciálních cen

stedre_vanoce

Vánoce jsou o rodinné pohodě, jídle, cukroví, rozdávání dárků a celkově o tom si dělat navzájem radost. Rozhodli jsme se, že uděláme radost i vám a letošní Vánoce u nás budou pro vás opravdu štědré. Máme pro vás lákavé vánoční nabídky a hezké dárky k nákupům. Vytipovali jsme pro vás ty nejoblíbenější produkty. K některým z nich máte automaticky dárek zdarma, jiné si můžete zakoupit za speciální vánoční cenu, která se již nebude opakovat.

Můžete se tak těšit na Geomatrix zdarma k velkým MagnaTiles, na dřívka navíc k velkým balením Kaply, Mirror Blocks jako dárek ke klasickým Sensory Blocks. Radost vám chceme udělat také céčky k nákupu nad 500 Kč nebo voucherem na 100 Kč na další nákup, který získáte při nákupu nad 1 500 Kč. Přečtěte si detaily toho, jak tyto speciální nabídky fungují.

Dárek zdarma získáte k:

  • Magna Tiles 100 + Geomatrix ZDARMA

magnailes100-geomatrix-zdarma

  • Magna Tiles 110 Metropolis + Geomatrix ZDARMA

magnailes100-geomatrix-zdarma

  • Kapla 200 + 10 dřívek ZDARMA

kapla200-10drivek-zdarma

  • Kapla 280 + 20 dřívek ZDARMA

kapla280-20drivek-zdarma

  • Anatomický set malý + Stetoskop ZDARMA

lidske-telo-stetoskop-zdarma

  • a absolutní hit letošních Vánoc = Sensory Blocks 16 kostek + Mirror Blocks 8 kostek ZDARMA

sensory-blocks-mirror-zdarma

 

A zde nadílka nekončí...

Ježíšek se letos rozhodl, že odmění také jen to, že u nás nakupujete a vracíte se k nám. Ke každé objednávce nad 500 Kč od nás proto dostanete jako dárek legendární céčka.

cecka-zdarma

Nově od 10. 11. získáte k objednávce nad 1.200 Kč jednu krabičku startovací sady PowerClix a zmiňovaná céčka.

nakup-nad-1200

K objednávce nad 1.500 Kč vám do balíčku přibalíme poukázku na další nákup v hodnotě 100 Kč, která není podmíněna výší dalšího nákupu a uplatnit ji můžete do 28. 2. 2021.

nakup-nad-1500

S objednávkou nad 1.800 Kč pak neplatíte ani poštovné.

 Kidtown_Vánoce2020_Voucher_web

Produkty v této kategorii již nelze kombinovat s žádnou jinou další akcí, slevovým kupónem, ani s věrnostní 3% slevou. K získání dárku se do hodnoty objednávky nezapočítává cena dopravného ani doběrečného.