Využijte 10 % na naše rozvojové hračky, Black Friday / Weekend je tu

Black Friday je dnes už celosvětová akce a rád ji využije každý z nás. Ani my v Kidtown.cz jsme nezapomněli, a tak můžete využít slevy 10 % na naše hračky. U nás navíc akce pokračuje tzv. Black weekendem, takže kdo nestihne objednat dnes, má na to i celou sobotu a neděli. Sleva je platná od páteční do nedělní půlnoci. Pořídite tak dárky pod stromeček za hezké ceny. 

Důležité je vědět, že u nás  na e-shopu najdete i produkty, které mají slevu větší než 10 %, ale my chceme dát šanci pořídit cokoli za lepší cenu a nelákat vás na vysoké slevy jen u pár konkrétních produktů. Proto tyto dny můžete využít 10% slevu prakticky na celý sortiment. Cenově nejvýhodnější produkty najdete v kategorii Výhodný nákup. Vyjímkou je pouze jedna speciální kategorie, na kterou se sleva Black Friday nevztahuje, a to je speciální vánoční kategorii - Nejštědřejší Vánoce jen v Kidtown.cz. Tyto produkty jsou již za extra vánoční cenu nebo s jejich nákupem získáváte skvělý dárek jako bonus.

Pro miminka hračku, která podpoří rozvoj zraku

Zrak je při narození nejméně rozvinutým smyslem. Během prvních týdnů a měsíců života děti vidí okolí jako šedé rozmazané fleky. Mnoho průzkumů dokázalo, že novorozenci naopak nejlépe vidí to, kde jsou velké kontrasty a výrazné tvary. Proto jsou pro ně ideální hračky a knížky s výraznými obrázky a kontrasty. My pro miminka doporučujeme naši Černobílou edici knížek, kterou nyní před Vánoci získáte ve výhodně nabídce 3+1 zdarma. 

Pro prcky i náctileté

Novinkou jsou u nás plyšáci Squishable. Ačkoliv by se mohlo zdát, že plyšáci jsou jen pro malé děti, opak je pravdou. V USA, odkud tyhle boží, k mazlení vybízející, plyšáci pocházejí, jsou právě mezi náctiletými absolutním hitem. Vybírat můžete z roztomilých zvířátek, ovoce a jídla nebo sáhnout po velkém či malém mraku s duhou, který hravě nahradí polštář. Tak co, bude to chobotnička, malý Corgi, avocado jako živé, růžový donut či včelka, zmrzlina, hamburger nebo baby koala?

Pro malé architekty

Děti si také oblíbí tzv. Duhový set - Rainbow Architect. Chybu neuděláte ani výběrem prvních Magnetických stavebních kostek (People Blocks).  

Pro doktorky a doktory

Pokud doma máte malé doktory, sáhněte po našem Kufříku Budu doktor, budete nadšení vy i děti. Kufřík jsme sestavili s blogerkou MK Life a obsahuje opravdu funkční věci - Stetoskop, teploměr či arch na kontrolu očí. Přikoupit si k němu můžete také Dětský lékařský plášť.

Pro veselé gumování

Pokud máte doma malého kreslíře, určitě se nevyhnete momentům, kdy je potřeba něco vygumovat. Pomoci v tom dětem mohou některé z našich krásných gum od firmy Iwako. Tyto veselé gumy jsou novinkou na českém trhu. A nejsou to jen tak obyčejné gumy, ale krásné figurky na gumování. Na své si přijdou milovníci a milovnice jednorožců, pand, delfínů, slonů, tuleňů, žraloků, želv, velryb, opiček, lvů i bizonů.

A kdybyste potřebovali více tipů na vánoční dárky, podívejte se do naší Vánoční kategorie. Tipy tam máme rozdělené podle věku!