Srdcovky: naše top produkty a hlavně nejoblíbenější hračky vašich i našich děti

Často se nás v našich prodejnách ptáte, které jsou nejprodávanější produkty. Tedy které hračky nejvíc rodiče kupují a která mají rády naše děti. V obchůdku vám hravě poradíme, ale na webu si s vámi nepopovídáme. A právě proto jsme na našich webovkách nově vytvořili kategorii "Top produkty - srdcovky", abyste ty nejoblíbenější hračky našli i tam. 

srdcovka_web

Rozvoj motoriky i fantazie

Největšími hity mezi dětmi i rodiči jsou bezesporu Sensory blocks a Duhové kamínky. A oprávněně. Se sensory blocks děti od 18 měsíců poznávají tvary, chování různých skupenství nebo barvy. Z kostek také mohou postavit zajímavé abstraktní stavby. V případě 36 barevných "kamínků" děti přirozeně trénují předsavivost i práci podle předlohy, učí se barvy nebo jednoduché počty. Jsou příjemné do ruky, a tak s nimi děti přirozeně rozvíjí jemnou motoriku. 

P4091368

Pro neposedné prstíky

Pro děti tak od pěti let až po náctileté byla trhákem kostka StarCube. Je to takový první hlavovlam. Skládá se ze dvou kostek (v některých polohích vlastně hvězd), které mají děti za úkol rozpojit nebo naopak spojit v jeden kus. A není to úplně jednoduché, jak se může zdát. Kostka má totiž několik poloh a ne v každé z nich mohou děti dva kusy rozpojit či spojit. Jak v našich prodejnách, tak i na různých veletrzích k nám opakovaně zabloudili děti si s kostkou pohrát a ve většině případů nakonec rodiče přemluvili a kostku si odnesli. Proto jsme v druhé půlce roku doplnili StarCube se vzhledem rubikovy kostky o další vesmírný motiv - StarCube Cosmos. 

7115_starcube

Pro nejmenší

Velkou radst nám udělala naše černobílá edice pro nejmenší, kterou si maminky oblíbily. Černobílé knížky a nafukovací chrastítka jsou totiž ideální už pro novorozonce, kteří nerozeznávají barvy a vidí spíše rozmazaně. Postupně se během měsíců přidává červená barva a zhruba od osmého už i více kontrastů. Knížka s medvídkem, červnou, kontrasty či nafukovací hvězdička už udělala radost spoustě miminkům.

4536-5

Oblibené magnetické stavebnice

To, co děti baví, jsou také magentické stavebnice. Ať už je to menší Geomatrix, kde z kostek sestaví různé postavičky či objekty a prispívá k pochopení fyzikálních souvislostí, jako např. vyváženost, gravitace, magnetismus. Anebo parádní stavebnice Magnatiles, s kterou jednoduše postaví úžasné 3d stavby - pyramidy, domečky, garáže, i poměrně vysoké věže. Díky různým geometrickým tvarům děti navíc pochopí matematické zákonitosti, jako například, že se čtverec skládá ze dvou pravoúhlých trojúhelníků, nebo jak kombinovat čtverce a rovnostranné trojúhelníky, by vznikl fotbalový míč.

magna-tiles

 

Jednoduše navštivte naši novou kategorii, kde si z našich top produktů určitě vyberete. Ať už to budou zmíněné hračky nebo cestovní tlupa dinosaurů či zvířátek z džungle, něco z naší retro sady, anebo ze sensorických produktů. Například sensorické třpytivé koule, do kterých děti budou nahlížet, sklidní je a některé s nimi i usnou. A pozor! Skačou jako hopík. 

5889_sensory-trpytive-koule-rainbow-glitter-ball