Mých 16 dní

kolaz-smNa zemi se povalují první spadlé kaštany, a přestože je počasí stále ještě letní, podzim se nezadržitelně blíží. Konečně beru do ruky tužku, abych alespoň zčásti zmapovala odcházející léto. Jaké bylo to vaše? To moje výletní, částečně rodinné, hektické a výjimečné. Jednoznačně nejlepší v mém životě. Po poklidném červenci stráveném s rodinou vypuklo šílenství s názvem Olympijský park Rio Lipno 2016 a s ním se mým domovem na šestnáct  dní stal úžasný Dětský svět, který jsme s Kidtownem v rámci tohoto olympijského parku zajišťovali.

Bylo to  16 dní plných zábavy, improvizace, setkávání se se skvělými lidmi.

16 fyzicky náročných dní, které mne přesvědčily o tom, že mám naprosto skvělý tým, na který se mohu spolehnout, a během nichž se mi mé kolegyně ukázaly úplně jinak, než jsem je znala doposud (a že už jsme toho spolu docela dost prožilyJ.

tym

16 dní, kdy mne nohy bolely tak, jako snad ještě nikdy.

16 dní, kdy se k nám návštěvníci vraceli, protože je to s námi prostě bavilo.

vracejiciselipno

16 dní, kdy nám nepřetržitě hrála naše Kidtown hymna, na kterou jsme s dětmi i dospělými tancovali.

16 dní, během kterých jsem se nabíjela energií, z níž budu ještě dlouho čerpat, a kterou, doufám budu moci i nadále promítat do fungování Kidtownu.

 kolaž

Původně jsem chtěla jmenovitě poděkovat vám všem, kteří jste mi umožnili těchto úžasných 16 dní prožít, ale obávám se, že bych na někoho zapomněla. Proto děkuji jen těm nejbližším. Adámku, Mílo, Zdeni, díky, že jste mne v tomhle 16denním šílenství podpořili. Lucko, Álo, Evi a Míšo, Petře, Sofinko  děkuju, že jste to se mnou na střídačku táhli, že jste se skvěle doplňovali a byli mi nablízku. Vendy, tobě díky za tu úžasnou choreografii, na které ses s Luckou a dětmi podílela. Michale, díky za tu úžasnou Kidtown hymnu. Druhá Lucko, tobě díky, žes mi četla myšlenky a nadálku realizovala vše, co nás napadalo. Ilono, tobě díky za nasazení a energii, s kterou jsi k celému projektu přistupovala – jsi pro mne ohromným vzorem. Martine, díky za to, jak jsi rychle a přesně podle plánů dokázal vše připravit. Děkuji vám všem ostatním, kteří jste nám pomohli tenhle úžasný Dětský svět realizovat a samozřejmě vám všem, kteří jste nás v Dětském světě navštívili.

Bylo mi velkou ctí s vámi strávit těchhle skvělých 16 dní.

janapodpis