Léto patří hrám, vybavte se těmi správnými letňáky v hračkářství Kidtown.cz

Léto patří hrám,  vybavte se těmi správnými letňáky v hračkářství Kidtown.cz

Léto a především letní prázdniny jsou obdobím, kdy děti konečně mohou pustit školu z hlavy a zase si naplno užívat dětských her. Máte už to správné vybavení na vaše letní cestování, na pláž nebo do stanu? U nás v kidtown.cz pořídíte vše potřebné, od praktického vybavení do vody nebo proti sluničku, až k hračkám a hrám, které si děti užijí. Ať už je to nafukovací retro lehátko do vody i na souš, jednoduchý stan, do které se mrňouskové schovají před sluníčkem, skákací guma nebo číselná či písmenková Postřehovka.

Retro léto u vody

Léto by nebylo to pravé bez koupání v rybníce, jezeře nebo moři. Ať už vyrazíte na pláž v ČR nebo cestujete do zahraničí, bude se vám hodit spousta věcí. Na své dětství můžete zavzpomínat s černobílou kolekcí od Fatry a těm nejmenším pořídit chrastící nafukovací hvězdici, kroužek nebo medvídka. Na pláži si z písku  mohou stavět skvělé věci se sety tvořítek na písek - vyrobí z báboviček zmrzliny, dortíky, postavičky či dopravní prostředky.

Pokud máte rádi americké retro, pak určitě neváhejte a pořiďte retro nafukovací lehátka, vybírat můžete s parádních motivů: minivan, milkshake, popcorn, fresh soda nebo melounový nanuk.

A když už budou děti dlouho na sluníčku, bude se hodit pop-it-up stan, který rychle rozložíte a získáte tak potřebný stín. Pro holky máme s motivem domek pro princezny, pro kluky garáž, anebo je k mání motiv restaurace. V něm si mohou chvilku zdřímnout nebo zahrát cestovní šachy či domino od Mudpuppy. A až je to zase omrzí, budou se hodit míče od Crocodile Creek.

Do letadla hračky do kapsy

Cestování s dětmi může být pěkný oříšek. A co teprve tehdy, když na dovolenou letíte a nemůžete udělat přestávku na odpočívadle. Pro nejmenší děti se bude hodit černobílá knížka, první telefon od Plan toys či zrcadlo (Easy hold magnifier). Ti starší se zabaví kreativními sety auta nebo baletky. Praktickými hračkami ke sbalení do kapsy jsou malí dinosauři či zvířátka z džungle od Tiger Tribe nebo magnetické Geomagtrix nebo hlavolam StarCube. Hračky využijete i v autě, vlaku nebo autobusu - s IQ Blocks nebo MagPadem neuděláte chybu.

Míče nikdy nezklamou

Čeká vaše děti týden doma nebo u babičky na chalupě, kde budou často řádit na zahradě? Starším dětem od šesti let by ve výbavě neměly chybět rugy nebo fotbalové míče míče od Crocodile Creek, holky energii využijí při skákání přes skákací gumu nebo můžete vyhlásit turnaj v crvrnkání kuliček. Tříleťáci si užijí spoustu legrace s míči od Crocodile Creek, při házení kroužků nebo opičím bowlingu od Plan toys. A ani ti nejmenší nepřijdou zkrátka, máme pro ně krásné míče - first ball od Crocodile Creed nebo smyslové úchopové míče.

Při dešti s nejlíp vyrábí v suchu

I v létě někdy přijdou dny, kdy není konec dešti. Pro takové chvíle se budou hodit různé tvořivé či vyráběci sady. Ideální hračkou jsou například inspirativní sady od Re-cyle-me, z kterých dětí vyrobí ekologické věci pro princeznu, piráty i spoustu vědeckých výrobků. Hračka rozvíjí tvůrčí schopnosti a především vede děti k recyklaci odpadu, protože děti učí vyrábět věci se zbytků použitých věcí.

Čas si mohu zkrátit také sestavováním puzzle od Crocodile Creek a nebo jejich kouzlo teprve objevovat s Mudpuppy pzzle Touch and Feel.

S kompasem za dobrodružstvím

Máte doma male dobrodruhy? I pro takové máme v kidtown.cz speciální nabídku. Ať  už je to lupa, kompas, aby neztratili směr, fosforeskující Glown in the dark puzzle nebo svítící knížka do stanu od Hervet Tulleta. U ohně vám mohu zahrát na retro harmoniku. No a dobrodruzi závodníci musí mít něco z naší retro kolekce - stopky, harmoniku k ohni, šipky anebo kostky pro dlouhé večery.

A aby zůstaly vzpomínky nejen v hlavě, pořiďte dětem krásné diáře - jednorožce, kočičky, karavan či klučičí top secret.

Hračky na ven (na zahradu)

 • 0 – 3 roky: First ball Crodile Creek, úchopové míče,
 • 3 – 6 let:  míče Crocodile Creek (13cm, 18 cm), Plan toys házení kroužků, Plan toys Opičí bowling, Plan toys chodící kalíšky,
 • 6+: míče Crocodile Creek(fotbal, rugby), skákací guma, kuličky

 

Hračky k vodě

 • 0 – 3 roky: nafukovací hračky Fatra (malé – ráček, , lodička, hvězdice,), černobílé hračky Fatra, sety báboviček
 • 3 – 6 let: Fatra (nafukovací míče, kruhy), míče Crocodile Creek, cestovní Domino (Mudpuppy), Pop-it-up stany menší (domek pro princezny, garáž)
 • 6+:  Cestovní šachy (Mudpuppy),  Pop-it-up stan větší (restaurace s podložkou),

 

Hračky na cestování (do letadla, vlaku, auta)

 • 0-3 roky: Černobílé knížky, Plan toys první telefon, Easy hold magnifier (zrcadlo),
 • 3-6 let: Magna Carry, Kreativní set auta+Kreativní set baletky, (Colouring set Cars and Trucks, Ballet) , Geomatrix, Tiger Tribe zvířata (jungle, dinosauři), Mudpuppy Puzzle to go, MagPad
 • 6+: Star cube,  IO Blocks (malé balení), Plan Toys mini mozaika, Kreativní set Mandala (Coloring set Mandala)

 

Když venku prší….

 • 0-3 roky:  Mudpuppy puzzle – Touch and Feel, Tyčinková puzzle (Puzzle sticks)
 • 3-6 let: Re-cycle-me princezy, piráti, Crocodile Creek puzzle + plakát svět, Crocodile Creek Mini puzzle, Glow in the dark puzzle jednorožci, Glitter puzzle princezny
 • 6+: Re-cycle-me Science, Kaleidograph, Crocodile Creek Puzzle 300 pc, Kapla Challenge

 

Malý dobrodruh

 • 3-6: lupa, svíticí knížka do stanu (Tullet Game in the dark), Glow in the dark puzzle vesmír, LightStax?? (světýlko do stanu), sešívací medvěd (mazlík na tábory)
 • 6+: stopky, kompasy,  harmonika k ohni, retro kostky, šipky

 

Diáře - jednorožci, kočičky, karavan či klučičí top secret.