Hurá prázdniny - tipy na hračky, které se budou hodit

Hurá, jsou tu konečně prázdniny. I když letos je to po karanténě trochu srandovní. Přesto teprve teď dětem začaly ty pravé prázdniny. Máme pro vás několik tipů na hračky a doplňky, které by vašim dětem během letních prázdnin neměly chybět. 

Až děti unaví skotačení ve vlnách, určitě přijde vhod nafukovací lehátko. Na něm se můžou na chvilku natáhnout a nechat se příjemně houpat. Co takhle slaďoučký milkshake,, který je tzv. přímo k olíznutí? Navíc je teď se slevou 40 %. Ale pozor, zásoby se zmenšují! Tak honem honem, než vám ho vyprodáme :)

Na výlety se dětem bude hodit jedna z našich krásných praktických termolahví, která udrží nápoj uvnitř studený až 6 hodin. Máme ji ve čtyřech různých vzorech - dinosauři, žraloci, jednorožci a motýli.

Sluníčko umí být pěkně ostré, dostat ratolesti do stínu na deku je ale někdy téměř nadlidský úkol. S našimi POP IT UP stany to bude hračka - uvidíte, že si tam rády zalezou úplně samy a nebude se jim chtít ven. Navíc je rozložíte během minutky přesně tam, kde potřebujete. Pro kluky máme garáž, pro holčičky zase  domeček pro panenky. A společně si pohrají třeba ve food trucku, nebo na farmě.

3927

Jemný písek na pláži přímo svádí k tomu, aby se v něm děti pořádně pohrabaly. Krásně se na to hodí lopatky a hrabičky ve veselých barvách a další sady na písek