Kniha - Pojďme!

439 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Oblíbená interaktivní kniha Hervé Tulleta. Sametové zelené cestičky a ornamenty vedoucí okolo různě vyřezaných otvorů rozličných tvarů. Rozvíjí jemné motorické dovednosti a koordinaci ruka - oko. Doporučený věk 2-5+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Skvělá interaktivní kniha od Hervé Tulleta

Vysoce interaktivní kniha s výseky, které jsou ideální pro rozvoj vizuálního povědomí, kreativity a představivosti. Obsahuje pevné listy, které jsou ideální pro malé ručičky, které je drží a otáčejí. Povzbuzuje děti k jemným motorickým dovednostem v kontextu humoru a hry.

Jste připraveni? Položte prst na kouzelnou sametovou cestu, zavřete oči a vydejte se za dobrodružstvím. Jste auto, zvíře nebo dobrodruh, který si hledá cestu pralesem? Je vaše cesta zábavná, nebo je napínavá a potkávají vás nečekaná dobrodružství? Všechno je jen a jen na vás! Otáčejte stránky a uvidíte, kam vás cesta zavede.

  • Počet stran: 14
  • Rozměr: 15cm x 18cm
  • Jazyk: anglický
  • Věk: 2-5+

Značka Hervé Tullet

Hervé Tullet je umělec, performer a autor dětských knih. Od roku 1994 napsal Hervé Tullet více než 80 knih. Svými knihami oslovuje každého a od raného dětství, protože jeho díla se můžeme dotýkat stejně jako číst. Jeho knihy často překračují rámec svých stránek a vyzývají čtenáře k vzájemné interakci nebo dokonce k obohacení knihy o vlastní zkušenosti. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: