Knížka Hra nahoře dole/The Game of Tops and Tails

Neohodnoceno
 
Akce Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Vzrušující hra pro děti se spoustou zábavných kombinací.
Díky této hře může mít písmenko U čtyři nohy, slon může stát na domě či velbloud může nést horu, ukazováček uzvedne náklaďák... a ... nebo naopak!

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do
8.7.2022
439 Kč    
Značka Hervé Tullet
Kategorie Vzdělávací knížky pro děti
Expedice do 24 hodin
Expedice do 24 hodin
Vlastní prodejny
Vlastní prodejny
a výdejní místa
 

Co může být nahoře a co dole?

The game of Tops and Tails je interaktivní kniha francouzského spisovatele Hervé Tulleta. Rozměr balení je 15x21 cm. Knížka se skládá z 12 stran z pevného kartonu rozdělených na polovinu.

Může člověk stát na prstu, hora na slonovi, dům na velbloudovi, písmenko U se čtyřma nohama? Nebo je to snad všechno naopak? Vytvořte si zábavné kombinace obrázků!

Knihu si můžete prohlížet několikrát za sebou a pokaždé budou vaše kombinace jiné a zábavné. The game of Tops and Tails je určena dětem od 3 let a podporuje jejich fantazii a představivost.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a neměla by chybět v žádné knihovničče. Sám autor popisuje své knihy jako "open books for open minds" - otevřené knihy pro otevřenou mysl. Knihy jsou jakýmsi vodítkem pro dětskou představivost - ať už v dětech či v dospělých. Můžete je číst pořád dokola a příběh bude pokaždé jiný. – Madame Coquette

 

http://www.madamecoquette.cz/2015/09/do-knihovnicky-nove-tulletky-podruhe.html#more

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: