Knížka Hra nahoře dole/The Game of Tops and Tails

439 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Vzrušující hra pro děti se spoustou zábavných kombinací.
Díky této hře může mít písmenko U čtyři nohy, slon může stát na domě či velbloud může nést horu, ukazováček uzvedne náklaďák... a ... nebo naopak!

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Doprava zdarma
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Co může být nahoře a co dole?

The game of Tops and Tails je interaktivní kniha francouzského spisovatele Hervé Tulleta. Rozměr balení je 15x21 cm. Knížka se skládá z 12 stran z pevného kartonu rozdělených na polovinu.

Může člověk stát na prstu, hora na slonovi, dům na velbloudovi, písmenko U se čtyřma nohama? Nebo je to snad všechno naopak? Vytvořte si zábavné kombinace obrázků!

Knihu si můžete prohlížet několikrát za sebou a pokaždé budou vaše kombinace jiné a zábavné. The game of Tops and Tails je určena dětem od 3 let a podporuje jejich fantazii a představivost.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a neměla by chybět v žádné knihovničče. Sám autor popisuje své knihy jako "open books for open minds" - otevřené knihy pro otevřenou mysl. Knihy jsou jakýmsi vodítkem pro dětskou představivost - ať už v dětech či v dospělých. Můžete je číst pořád dokola a příběh bude pokaždé jiný. – Madame Coquette

 

http://www.madamecoquette.cz/2015/09/do-knihovnicky-nove-tulletky-podruhe.html#more

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: