Knížka Pojďme/ The Game of let´s go!

439 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.3.2023

Sametové zelené cestičky a ornamenty vedoucí okolo různě vyřezaných otvorů rozličných tvarů. Cesta prstem přes překážky a nástrahy po heboučké trase...

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Doprava zdarma
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Zavřete oči a vydejte se na cestu!

The game of let’s go je interaktivní kniha francouzského spisovatele Hervé Tulleta. Rozměr balení je 15x21 cm a skládá se ze 14 stran z pevného kartonu se sametovou cestou a různě tvarovanými výřezy.

Jste připraveni? Položte prst na kouzelnou sametovou cestu, zavřete oči a vydejte se za dobrodružstvím. Jste auto, zvíře nebo dobrodruh, který si hledá cestu pralesem? Je vaše cesta zábavná, plná legrace nebo je napínavá a potkávají vás nečekaná dobrodružství? Všechno je jen a jen na vás! Otáčejte stránky a uvidíte, kam vás cesta zavede.

The game of let’s go je určena dětem od 3 let a podporuje dětskou představivost a fantazii. Menší děti mohou využít cestu a zatáčky jako dráhu pro malé autíčko.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a neměla by chybět v žádné knihovničče. Sám autor popisuje své knihy jako "open books for open minds" - otevřené knihy pro otevřenou mysl. Knihy jsou jakýmsi vodítkem pro dětskou představivost - ať už v dětech či v dospělých. Můžete je číst pořád dokola a příběh bude pokaždé jiný. – Madame Coquette

http://www.madamecoquette.cz/2015/09/do-knihovnicky-nove-tulletky.html

https://www.youtube.com/watch?v=nPjoHAV3_Qw

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: