Barevné zlomky čtverce (Fraction squares-printed)

Neohodnoceno
 
Akce Efekt lupa
 

Tato praktická zlomková sada je ideálním dárkem pro malé matematiky. Každá kartička představuje jiný zlomek a lze ji na jednotlivé kousky zlomku rozložit. Děti hned vidí, jak vypadají půlky, čtvrtky, třetiny, pětiny, šestiny, osminy, desetiny, dvanáctiny nebo jeden celek. Každá zlomková kartička má jinou barvu.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do
31.5.2022
549 Kč    
Značka EDX Education
Kategorie Vzdělávací
Expedice do 24 hodin
Expedice do 24 hodin
Vlastní prodejny
Vlastní prodejny
a výdejní místa
 
Porozumět zlomkům? Žádný problém se zlomkovými kartičkami!


Spousta z nás se shodne, že komplikace s matematikou začínají nejčastěji u zlomků. Ne každý si totiž umí představit, co tato čísla v realitě znamenají. Ideální je, když si to děti nakreslí a vidí před sebou. Ideálním pomocníkem pro pochopení jsou zlomkové kartičky, na kterých jsou zlomky vytištěné. Ale hlavně každou kartičku můžou rozebrat na tolik kousků, které daný zlomek představuje. Děti tak jednoduše uvidí a porozumí tomu, jak vypadá jedna nebo dvě poloviny a že když je dá dohromady, tak ty dvě poloviny tvoří jeden celek. Stejně tak to vidí u třetin, čtvrtin, pětin, šestin, sedmin atd.

Zlomkové kartičky jsou také ideální pomůckou do tříd základní školy. Oblíbí si ho většina žáků a přirozeně pochopí zlomky, jejich sčítání i odčítání. Děti si vylepší znalosti matematiky - čísla, zlomky a procenta, rozvíjí se i samostatné uvažování a komunikaci.

Doporučený věk
Doporučeno od 6 let.

Výrobce
Distributorem edukačních hraček a pomůcek edx je firma Commotion.

Obsah balení
devět čtvercových rozkládacích karet, úložná krabička

Rozměr
rozměr karty v celku - 100x100 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: