Dřevěná tužka - Princezna

79 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Dřevěná tužka - Princezna s hezkým dizajnem a kvalitním provedením je skvělým doplňkem do školky nebo do školní penálu. Doporučený věk od 3+.

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Tužka s originálním designem pro vaše dítě

Tužka - Princezna je obyčejnou tužkou, ale i kreativním a zábavným doplňkem pro vaše dítě. Díky originálnímu designu se tužka snadno stane oblíbenou hračkou, nebo pomůckou na psaní a bude vždy po ruce.

Rozvíjí motorické a kreativní dovednosti

Dřevěná tužka je skvělou pomůckou pro rozvoj motorických dovedností dítěte. Dítě procvičí jemnou motoriku a preciznost při kreslení a psaní.

Výborný dárek

Tato dřevěná tužka je výborným dárkem pro vaše dítě, ať už k narozeninám, Vánocům nebo jen tak. Nejen, že vaše dítě získá nový nástroj pro kreativitu, ale také si oblíbí kouzelnou hračku na konci tužky.

Tužka je velmi odolná a zvládne i hravé zacházení dětí. 

  • Rozměry: výška 21cm
  • Materiál: dřevo
  • Věk: 3+

 Značka Orange Tree Toys

Absolutní bezpečnost je prioritou výrobce Orange Tree Toys se sídlem ve Velké Británii. Všechny jejich hračky splňují evropské zkušební normy EN71 a jsou označeny značkou CE. Nákup této hračky může pomoci dětem rozvíjet motorické schopnosti, estetické cítění a kladný vztah k přírodnímu materiálu - dřevu.

Dřevěné hračky jsou tradiční a v posledních letech se stávají stále populárnější volbou pro rodiče, kteří se zajímají o ekologii a kvalitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: