Tečkovací set - Párty

629 Kč –6 % 589 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Tvořivý, kreativní set na vybarvování tečkovaním. Super zábavná sada osmi vysoce kvalitních bodových barev ve stylu fixů. Navrženo tak, aby malování bylo čisté a snadné, jednoduše otočte víčka a zábava může začít.  Doporučený věk od 3 let.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Super zábavná sada osmi vysoce kvalitních bodových barev ve stylu fixů. Navrženo tak, aby malování bylo čisté a snadné, jednoduše otočte víčka a zábava může začít. Žádné šálky nebo kartáče k nastavení nebo mytí a žádné kapání nebo rozlití. Děti si zamilují experimentování s různými efekty, kterých lze dosáhnout pomocí aplikátoru s kulatou houbičkou – od zábavných puntíkatých skvrn až po míchání a vrstvení a široké barevné přemety. Perfektní nástroj pro kreativní umělecká setkání.

Vhodné pro věk 3+

Značka Tiger Tribe

Značka Tiger Tribe byla založena v roce 2007 s posláním navrhovat dárky a hračky, které využívají dětskou představivost a smysl pro zábavu. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly dětskou fantazii a rozvíjely jejich tvůrčí schopnosti, přinášely radost a zábavu celé rodině a pomáhaly posilovat vztahy mezi dětmi a rodiči.

Každý produkt Tiger Tribe je navržen tak, aby splňoval mezinárodní bezpečnostní normy. Všechny výrobky podléhají nejpřísnějšímu testování bezpečnosti výrobků. Tyto testy zahrnují: ASTM, EN71, ISO-8124 AS/NZS 8124 a REACH.

Od roku 2019 spolupracují s Nadací pro národní parky a divokou zvěř (FNPW), aby pomohli chránit australskou divočinu a divokou zvěř pro budoucí generace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: