Kreativní sada - Sada samolepek - Street Jam

329 Kč –12 %
Kreativní sada - Sada samolepek - Street Jam
329 Kč –12 % 289 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Sada samolepek a fix v  praktické balení, vhodné na cesty, nebo do kavárny. Tvoření podporuje vývoj jemné motoriky, což je důležité pro celkový rozvoj dětí. Doporučený věk 5+.

 

 

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Rozvíjejte jemnou motoriku dětí hravou formou

Sada samolepek a fix je výborným způsobem jak rozvíjet u dětí zábavní formou  jemnou motoriku. Díky jednoduchému použití samolepek a fixu se děti naučí koordinovat své pohyby a precizně manipulovat s malými objekty. To je důležité pro jejich celkový rozvoj a připravuje je na další dovednosti, jako je psaní, kreslení nebo skládání skládaček.

Neomezená zábava pro vaše děti

Sada samolepek a fix je navržena tak, aby poskytovala neomezenou zábavu dětem. Díky praktickému balení je snadno přenosná a můžete ji vzít s sebou kamkoliv - na cesty, do kavárny nebo na návštěvu k přátelům. Vaše děti se budou moci zabavit a tvořit světy plné barev a fantazie, a to kdykoli a kdekoli. Sada samolepek a fix je ideálním společníkem pro každou příležitost, kdy potřebujete zaujmout a zábavně zabavit své děti.

  • Rozvoj představivosti a tvořivosti 
  • Rozvoj koordinace ruka - oko
  • Rozvoj jemné motoriky
  • Rozměry: 21cm x 14cm x 4cm
  • Pevný box na magnetické zavírání 
  • 16 stran samolepek k vybarvení
  •  3 listy barevných samolepek
  • 10 barevných fix
  • Věk: 5+

Značka Tiger Tribe

Značka Tiger Tribe byla založena v roce 2007 s posláním navrhovat dárky a hračky, které využívají dětskou představivost a smysl pro zábavu. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly dětskou fantazii a rozvíjely jejich tvůrčí schopnosti, přinášely radost a zábavu celé rodině a pomáhaly posilovat vztahy mezi dětmi a rodiči.

Každý produkt Tiger Tribe je navržen tak, aby splňoval mezinárodní bezpečnostní normy. Všechny výrobky podléhají nejpřísnějšímu testování bezpečnosti výrobků. Tyto testy zahrnují: ASTM, EN71, ISO-8124 AS/NZS 8124 a REACH.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: