Diář - Kočička s pejskem

289 Kč –17 %
Diář - Kočička s pejskem
289 Kč –17 % 239 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Diář je skvělým způsobem, jak rozvíjet kreativitu dětí a zlepšovat jejich psací dovednosti. Doporučený věk 3+.

 

 

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Uchovávejte tajemství ve stylovém diáři

Diář je uzamykací a součástí jsou dva malé klíče. Můžete do něj zapisovat tajemství, zážitky či dobrodružství z prázdnin a všech cest. Diáře jsou uzamykatelné, a tak budete mít jistotu, že se k informacím nedostane nikdo, kdo by je neměl číst.

Kreativní prostor pro vaše děti

S tímto krásným diářem dětem poskytnete kreativní prostor pro vyjádření jejich myšlenek a emocí. S 120 plně barevnými, linkovanými stránkami s ozdobnými ilustracemi budou moci zaznamenávat své nejlepší zážitky a pocity. Diář je skvělým způsobem, jak rozvíjet jejich kreativitu a zlepšovat jejich psací dovednosti.

Spolehlivá ochrana pro důležité vzpomínky

Díky uzamykatelnému diáři budou vaše děti mít spolehlivou ochranu pro své důležité vzpomínky. Klíče jim umožní uchovat svá tajemství a zážitky v bezpečí. Nechte je sdílet své myšlenky bez obav o to, že by se dostaly do nesprávných rukou. Diář je skvělým společníkem pro vaše děti, který jim pomůže budovat důvěru a soukromí.

Tento krásný diář je ideální pro rodiče, kteří chtějí svým dětem poskytnout prostor pro kreativitu, uchování důležitých vzpomínek a zároveň je naučit respektovat soukromí. S jeho uzamykatelnou funkcí a bohatou výbavou stránek nabízí nejen stylové a bezpečné místo pro zápisy, ale také podporuje rozvoj psacích dovedností a fantazie dětí.

  • Podpora rozvoje psacích dovedností
  • Podpora fantazie
  • Rozměr:14,5cm x 21,5cm
  • Počet stran:120 ks
  • 2x klíček
  • Věk: 3+

Značka Tiger Tribe

Značka Tiger Tribe byla založena v roce 2007 s posláním navrhovat dárky a hračky, které využívají dětskou představivost a smysl pro zábavu. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly dětskou fantazii a rozvíjely jejich tvůrčí schopnosti, přinášely radost a zábavu celé rodině a pomáhaly posilovat vztahy mezi dětmi a rodiči.

Každý produkt Tiger Tribe je navržen tak, aby splňoval mezinárodní bezpečnostní normy. Všechny výrobky podléhají nejpřísnějšímu testování bezpečnosti výrobků. Tyto testy zahrnují: ASTM, EN71, ISO-8124 AS/NZS 8124 a REACH.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: