Brikkon - Domek v koruně stromu

759 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

Brikkon je originální dřevěná stavebnice ve tvaru stromu, kompatibilní se všemi stavebnicemi typu LEGO. Hra rozvíjí jemnou motoriku, kombinační schopnosti, kreativitu a fantazii. Doporučený věk od 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Dřevěná stavebnice Brikkon - Kreativní zábava pro vaše děti!

Brikkon je originální dřevěná stavebnice, která přináší zábavu a vzdělání do dětského světa. Skládá se z dřevěných desek, které jednoduše spojíte a přidáváte na něj kostky z Lega podle vaší fantazie.

S touto stavebnicí se vaše děti naučí přesnějšímu manipulování s drobnými dílky a bude tak rozvíjet svou jemnou motoriku. Každý kousek stavebnice je precizně vyrobený z kvalitní překližky, což poskytuje pevnost a odolnost při sestavování. Brikkon podporuje dětskou kreativitu a fantazii, protože dětem umožňuje vytvářet vlastní jedinečné modely a stavby.

285A5690285A5767

Kompatibilita s LEGO - Ještě více zábavy pro vaše děti

Brikkon je navržena tak, aby se snadno propojila s LEGO kostičkami, takže vaše děti mohou vytvářet ještě větší a zajímavější stavby. To poskytuje neomezený prostor pro kreativní hru a stavění.

Kvalitní materiál pro bezpečnost a trvanlivost

Dílky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní překližky, která je pevná a odolná. Tento materiál je bezpečný pro děti a splňuje nejvyšší standardy kvality. 

  • Rozvíjí jemné motorické dovednosti, koncentraci a představivost
  • Rozměry balení: obrázek 22cm x 24cm
  • Balení neobsahuje LEGO kostky
  • Materiál: překližka
  • Věk: 3+  

Značka Brikkon 

Brikkon je holandská značka a skládá se z pěti rotterdamských designérů a výrobců. Jejich vizi je vést děti ke kreativitě a podpořit rozvoj jejich motorických dovedností. Brikkon vám dá základ pro stavbu, kterou doplníte  vlastními (LEGO) kostkami a představivostí! 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: