Dřevěné pexeso - Domácí zvířata (28 ks)

Akce
Značka: TickiT
1 029 Kč –10 % 926 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.6.2023

Dřevěné pexeso s motivem domácích zvířat. Podporuje rozvoj motorických dovedností, logické myšlení, koordinaci ruka - oko a posiluje paměť. Věk 3+.

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Dřevěné pexeso tvoří sada 14 párů čtvercových kousků z hladké bukové překližky. Na jedné jsou potištěny podrobnými fotografickými obrazy skutečných dospělých zvířat a jejich mláďaty.

Možnosti hry:

1. Jako odpovídající hra - otočte všechny kousky lícem nahoru a porovnejte dospělé zvíře s odpovídajícím dítětem.
2. Jako paměťová hra - otočte všechny kousky lícem dolů a zkuste si vzpomenout, kde jsou umístěny odpovídající páry rodinných zvířat.
3. Pro třídění do skupin - např. podle lokality, jak se liší jejich chodidla (kopyta, drápy nebo tlapy), které jsou domácí zvířata a která jsou hospodářskými zvířaty, nebo je děti můžou radit podle velikosti.

285A9311285A9356

Podporuje komunikační dovednosti diskusí o tom, kde zvířata žijí, co jedí, kde je děti mohou vidět nebo navštívit, a rozpoznání rozdílů mezi dospělými a jejich mláďaty. Kousky jsou robustní a snadno se s nimi manipuluje.

Rozměry: 70 x 70 x 10 mm

Věk: 3+

Značka TickIt

Společnost sídlící ve Velké Británii, je výrobce stimulujících a vysoce kvalitních vzdělávacích hračkách pro děti. Výrobky jsou navrženy tak, aby tvůrčí hrou podpořili učení. Zaměřují se na výrobu produktů, které podněcují představivost, inspirují k učení a zpříjemňují výuku. Proto jsou jejich výrobky oblíbené ve školách a ve školkách po celém světě. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: