Dřevěné figurky - Povolání (32 ks)

3 099 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Dřevěné "figurky", na kterých jsou zobrazeny lidská povolání. Set obsahuje 32 kusů. 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Jednotlivé kusy jsou z překližky, mají hladký povrch vhodný pro malé dětské ručičky. Na obrázcích se děti učí rozpoznávat lidská povolání, např. veterinářku, hasiče, doktorku, tenistku, voják, kuchaře a spoustu dalších. Velké postavy (dospělé) mají velikost 125 mm, děti 80 - 90 mm. 

Hračka je perfektní pro rozvoj fantazie i popisu věcí a situací malých dětí. Malé děti poznávají a rozeznávají jednotlivá povolání. U starších dětí podporuje storry-telling, poznávání kultur a životního stylu. 

Věk: 1+

Značka TickIt

Společnost sídlící ve Velké Británii, je výrobce stimulujících a vysoce kvalitních vzdělávacích hračkách pro děti. Výrobky jsou navrženy tak, aby tvůrčí hrou podpořili učení. Zaměřují se na výrobu produktů, které podněcují představivost, inspirují k učení a zpříjemňují výuku. Proto jsou jejich výrobky oblíbené ve školách a ve školkách po celém světě. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
KN Avatar autora 3.1.2019 08:54
Ta cena mi připadá až směšná.
Odpovědět
LJ Avatar autora 15.1.2019 12:04
Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Vážíme si ho. Rozumíme tomu, že se Vám cena nemusí zdát. Z fotky to nemusí být vidět, jde o veliké balení, krásnou praktickou hračku vyrobenou ze dřeva, certifikovanou pro děti od 1 roku. Výrobek tak má svou cenu, ale má také své spokojené zákazníky.