Dlouhé puzzle - Vesmír (30 dílků)

Akce
Značka: Mudpuppy
609 Kč –10 %
Dlouhé puzzle - Vesmír (30 dílků)
609 Kč –10 % 548 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Skvělé puzzle s motivem vesmíru, které je dlouhé 1 metr. Skládaní puzzle rozvíjí jemnou motoriku a podporuje logické myšlení. Doporučený věk od 3 let.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Rozvíjejte logické myšlení a koncentraci s puzzle Mudpuppy

Puzzle Mudpuppy jsou skvělým nástrojem pro rozvíjení logického myšlení a rozvíjení jemné motoriky u dětí. Jsou skvělou aktivitou na zkrácení volného času a zároveň podporují koncentraci  a představivost dětí.

Puzzle pro všechny věkové kategorie a zájmy

Mudpuppy nabízí puzzle pro všechny věkové kategorie a zájmy dětí. V nabídce jsou puzzle s motivy zvířat, vesmíru nebo jinými motivy. Díky této rozmanitosti si každé dítě najde puzzle přizpůsobené svým zájmům a schopnostem.

Relaxujte s dětmi při skládání puzzle

Skládání puzzle je skvělou aktivitou, která pomáhá dětem i rodičům relaxovat a užívat si společného času. Nabízené puzzle od značky Mudpuppy jsou skvělou volbou pro tuto činnost, protože jsou nejen kvalitní, ale také nabízejí poutavé výsledné obrázky, které motivují k jejich složení. Společné skládání puzzle může být příležitostí ke komunikaci a rozvoji rodinných vztahů. Navíc, díky tomu, že skládání puzzle podporuje jemnou motoriku a koncentraci, může pomoci dětem v jejich celkovém rozvoji. 

Skládání puzzle pomáhá rozvíjet představivost a logické myšlení.

 • Počet dílků 30 ks
 • 4x tvarované puzzle
 • Rozměr: 91cm x 20cm
 • Věk: 3+

Značka Mudpuppy

Mudpuppy je značka, která se specializuje na výrobu kvalitních a bezpečných her, puzzle stavebnic a hraček pro děti. 

Výrobky Mudpuppy jsou navrženy tak, aby potěšily děti svými živými barvami a designem.  Zároveň podporují rozvoj dětské představivosti a přinášejí celé rodině společné zážitky. Puzzle jsou vyrobeny z 90% recyklovaného papíru a při tisku byly použity netoxické inkousty rostlinného původu.

Značka Mudpuppy dodržuje evropské normy a je tak zárukou kvalitních a bezpečných her, puzzle stavebnic a hraček pro děti.


              

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: