Logopedická panenka "Ed"

1 869 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Panenka Ed s kterou může dítě trénovat jemnou motoriku pomocí zapínání zipu, knoflíku, přezky, nebo si může procvičovat vázaní tkaniček. Také trénovat porozumění a práci se slovem. Doporučený věk 3+.

 

 

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Trénink jemné motoriky 

"Logopedická panenka Ed" je ideálním společníkem pro trénink jemné motoriky vašeho dítěte. S touto panenkou se vaše dítě naučí zapínat zip, knoflík a přezku, což rozvíjí jemnou motoriku a zlepšuje koordinační schopnosti. Každý z těchto prvků je navržen tak, aby byl dostatečně robustní, a zároveň dostatečně pohodlný pro malé ručky. Vaše dítě si tak bude moci procvičovat tyto dovednosti hravou formou a zároveň se bude cítit úspěšné, když dokáže zapnout zip nebo knoflík.

Vytvářejte příběhy a scénky

"Logopedická panenka Ed" není jenom hračkou pro trénink jemné motoriky, ale také je skvělým nástrojem pro podporu kreativity a fantazieDítě si může vymýšlet příběhy a scénky s panenkou a představovat si, jaké dobrodružství prožívá. Tato hračka podněcuje dětskou představivost a rozvíjí jeho nezávislost. Vaše dítě se také naučí vyjadřovat své myšlenky a pocity prostřednictvím hraní

 Rozvíjejte jemnou motoriku a kreativitu vašeho dítěte!

  • Ideální pro trénink jemné motoriky
  • Výška 53cm
  • Věk: 3+

Značka Educo

Produkty Educo se točí kolem každodenních situací. Spojování her s běžnými předměty způsobuje, že učení se dětem zdá přirozené. Nejlepší vzdělání pro malé děti je stimulace jejich přirozeného vývoje. Pro ně se tak učení stává zkušeností, kterou mohou využít po zbytek svého života.

Prostřednictvím hry získávají děti cenné zkušenosti, které jim umožňují růst a rozvíjet se. Educo poskytuje vzdělávací materiály, které účinně stimulují rozvoj dětí prostřednictvím aktivního, praktického učení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: