Vkládaní tvarů - Lev

759 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Dřevěná hračka vkládání tvarů - Lev je klasickou hrou, která pomáhá rozvíjet u dětí jemnou motoriku a koordinaci oka a ruky. Také učí poznávat tvary a barvy. Doporučený věk od 18 měsíců.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Vkládání tvarů - zábavný způsob rozvíjení motoriky

Vkládání tvarů je klasickou hrou, která u dětí rozvíjí jemnou motoriku a koordinaci pohybu. Tato hra je ideální pro rodiče, kteří chtějí svým dětem nabídnout zábavný a vzdělávací zážitek, který pomáhá rozvíjet důležité dovednosti. Jednotlivé dílky musí děti správně vložit do otvoru. Rozvíjí si koordinaci ruka - oko, poznávaní barev a tvarů. Hračku je možné tahat a podpořit tak první kroky. 

Tvarované otvory pro snadné vkládání kostek

Díky tvarovaným otvorům je vkládání kostek snadné a děti se mohou soustředit na výběr správného tvaru pro daný otvor. Vkládací lev je navíc vybaven víkem které se odsouvá, takže je snadné vyjmutí kostek a jejich opětovné vkládání. 

Kvalitní materiály pro dlouhodobé použití

Vkládací lev je vyroben ze dřeva které zaručuje dlouhodobou výdrž a bezpečné používání. Je nejen zábavnou hrou, ale také výbornou pomůckou pro rozvoj důležitých dovedností a schopností u dětí. 

Tato hračka je ideální volbou pro rodiče, kteří hledají zábavnou a zároveň vzdělávací hračku pro své děti.

  • Rozměry: 21,5cm x 19cm x 12cm
  • Materiál: dřevo
  • Věk: od 18 měsíců

Značka Orange Tree Toys

Absolutní bezpečnost je prioritou výrobce Orange Tree Toys se sídlem ve Velké Británii. Všechny jejich hračky splňují evropské zkušební normy EN71 a jsou označeny značkou CE. Nákup této hračky může pomoci dětem rozvíjet motorické schopnosti, estetické cítění a kladný vztah k přírodnímu materiálu - dřevu.

Dřevěné hračky jsou tradiční a v posledních letech se stávají stále populárnější volbou pro rodiče, kteří se zajímají o ekologii a kvalitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: