Třídění a vzorování - Auta

1 936 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Třídění a vzorování - Auta jsou skvělou stavebnicí, která umožní naučit vaše děti rozpoznávat tvary a barvy, soustředit se na hru a vzorovat. Doporučený věk 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Naučte vaše děti tvary a barvy

Třídění a vzorování je skvělým nástrojem, který vám umožní naučit vaše děti rozpoznávat tvary a barvy. Tato interaktivní hračka je nejen zábavná, ale také vzdělávací. Pomůže Vašim dětem rozvíjet jejich schopnost artikulace, slovní zásobu, pochopení pojmů a všímavost. Každý krok při skládání a vzorování představuje novou výzvu a stimuluje děti k učení a objevování nových dovedností.

Rozvíjejte tvořivost a fantazii Vašich dětí

Díky velkému počtu dílků a různým možnostem skládání podle vzorů, podporuje u dětí rozvoj tvořivosti a fantazie. 6 x deska z pevné lepenky slouží jako vzor, na který se děti mohou pokusit vyskládat obraz podle vzoru. Tato hračka umožňuje dětem prozkoumat různé kombinace a experimentovat s tvary a barvami, čímž podporuje jejich kreativitu a imaginaci.

Podpora vývoje jazyka 

Vaše děti se nejenom naučí pojmenovat různé tvary a barvy, ale také budou schopny je rozpoznávat a popisovat. Skládačka Třídění a vzorování je skvělým prostředkem, jak rozvíjet jazykové schopnosti dětí zábavnou a interaktivní formou.

  • Rozvoj motorických dovednosti, porozumění pojmů a všímavost
  • Můžete cvičit artikulaci, slovní zásobu
  • Plastová tabule s kolíčky a se stojanem
  • 6 ks kartónových desek se vzorem
  • Materiál: plast
  • Počet: 40 ks
  • Věk: 3+

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: