Matice a šrouby

449 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Dřevěná hračka matice a šrouby povzbuzují děti k vytváření různých tvarů a postav. Budou se bavit sestavováním a rozděláváním šroubů a matic a procvičovat si motoriku. Věk od 2+.

 

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Plan Toys - Matice a šrouby pro rozvoj motoriky a kreativity vašeho dítěte

Hledáte pro vaše dítě kreativní a zábavnou hračku, která ho naučí vytvářet a sestavovat různé tvary a postavy? Plan Toys - Matice a šrouby jsou ideální volbou! Tato hračka povzbuzuje děti k vytváření a stavění vlastních nápadů a současně rozvíjí jejich motoriku.

Zábavná a vzdělávací hračka 

S touto hračkou se vaše děti budou bavit sestavováním a rozděláváním šroubů a matic. Tato hračka je vhodná pro děti všech věkových kategorií a pomáhá rozvíjet jejich kreativitu, logické myšlení a koordinační schopnosti. Našroubujte barevné tvary na šroub a vytvářejte různé kombinace. Cílem hry je povzbudit zručnost u dětí díky šroubům a maticím, které se dají různě kombinovat. Hračka rozvíjí zručnost, kreativitu, motoriku, učí barvy a tvary.

Bezpečnost a kvalita

Plan Toys hračky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva thajského kaučukovníku a splňují všechny bezpečnostní standardy. Díky své velikosti jsou snadno uchopitelné a jsou ideální pro rozvoj úchopu malými ručkami, jemné motoriky, prostorového a vizuálního vnímání a rozvoj smyslů.

  • Rozvoj jemné motoriky a koordinaci ruka - oko
  • Rozměry: 8cm x 8cm x 12cm 
  • Bez formaldehydů, olova a těžkých prvků
  • Materiál: dřevo z kaučukovníku, vlákno
  • Hračky získaly certifikát FSC, ISO 9001 a 14001
  • Ekologický obal - pro výrobu je použit recyklovaný papír
  • Věk: 2+

Užijte si spoustu zábavy s Plan Toys Matice a šrouby a pomozte svým dětem rozvíjet se hravou formou!

Značka Plan Toys 

 Firma Plan Toys se zabývá výrobou vysoce kvalitních ekologických hraček z čistě přírodního kaučukovníku. Plan Toys se snaží udržet kaučukovník "čistý", což znamená, že se nepoužívají hnojiva v okolí stromu po dobu tří let a tím se minimalizuje negativní vliv na okolní přírodu. Dřevo použité pro výrobu hraček je posíleno speciálním procesem umělého vysoušení, který zajišťuje vysokou kvalitu a odolnost materiálu.

K výrobě používá lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC , ISO 9001 a 14001.

Hračky od Plan Toys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: