Wedge-it - Skládací pyramida - základní barvy (15 dílků)

589 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Wedge-it je kvalitní skládačka rozvíjející fantazii dítěte, jemnou motoriku i prostorové vnímání. Dílky stavebnice spolu drží jen díky neobvyklému tvaru.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

wedge-it

stavebnice, která zaujme všechny věkové kategorie.

Wedge-it je kvalitní stavebnice. Skládá se z plastového podstavce a patnácti plastových pevných dílů v pěti barvách, které do sebe vždy perfektně zapadají. Díky tomu je manipulace s nimi jednoduchá a přesto se s těmito díly dají vytvořit úchvatné trojrozměrné modely a prostorové stavby. 

Balení obsahuje podstavec a 15 dílků. Dále obsahuje obrázkovou předlohu na stavění různých modelů, staveb, věží či zvířátek.

Na obrázcích v návodu je několik modelů, které je možno sestavit buď z jednoho setu této stavebnice, nebo spojením více setů. S narůstajícím množstvím setů Wedge-it lze stavět stále více nových a složitějších staveb.

285A4188285A4190

Stavby lze snadno skládat i rozkládat. I úklid stavebnice je rychlý. Stačí všechny dílky jednoduše poskládat do stojanu a vystavit na poličku. Stejný výchozí tvar je možné poskládat různými způsoby.

 

Podporuje jemnou motoriku, poznávaní barev, vývoj zraku. Také koncentraci, pozornost a prostorovou představivost. 

S touto stavebnicí si vyhrají i dospělí, vytvářejí z ní krásné a složité stavby, které vzbuzují údiv.

 Věk: od 3 let

Rozměr balení: 13,5 x 13,5 x 18,5 cm, papírová krabice.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DM Avatar autora | 5.1.2023
Výborná chytrá hračka pro děti od 2 let, ale i mladší. Lépe zakoupit dvě stejné sady a tím je hned více možností ve stavbě pyramidy. Malé děti přirozeně staví "komín" z kostek. Toto je na stejném principu, ale dětem toto drží a učí se vnímat barvu, velikost, co k čemu patří, cvičí i paměť. Pokud se použijí obrázkové karty je to nesnadný úkol i pro prvňáčky. Doporučuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: