Stavebnice IO Blocks - Plameňák (1ks)

109 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Plastové dílky navrženy tak, aby se snadno spojovaly a tvořily zvířátka, pomáhá rozvíjet logické myšlení a jemnou motoriku dětí. Doporučený věk 5+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Rozvoj důležitých dovedností

IO Blocks jsou více než jen hračkou. Jsou nástrojem pro rozvoj klíčových dovedností u vašich dětí. Jejich vzdělávací zaměření zahrnuje STEM (věda, technologie, inženýrství a matematika), jemnou motoriku a dovednosti pro řešení problémů a prostorové koncepty. Děti se budou bavit a zároveň se budou učit vytvářet a řešit jednoduché i složitější konstrukce. Tyto barevné, měkké plastové dílky jsou navrženy tak, aby se snadno spojovaly a rozpojovaly.

IO Blocks jsou konstruovány tak, aby byly odolné a vydržely dlouhé hodiny hraní a konstruování. Jejich kvalitní provedení zaručuje, že hračka vydrží i při intenzivním používání.

  • Barevné, měkké plastové dílky, které se snadno spojí
  • Vzdělávací zaměření: STEM, jemná motorika a dovednosti pro řešení problémů a prostorové koncepty
  • Vhodné na cesty
  • Věk: 5+

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: