Dřevěné písmeno - M

69 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Dřevěné, ručně malované písmeno "M" vhodné k vytvoření iniciál dítěte, nebo jeho jména je skvělou dekorací do dětského pokoje. Doporučený věk od 3+.

 

 

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Dřevěné dekorativní písmeno - originální dárek pro vaše dítě

Hledáte malý originální dárek pro vaše dítě? Dřevěné písmeno s veselým motivem je tou správnou volbou! Je vyrobeno ze dřeva a může být pohodlně nalepeno na různé povrchy doma, ve škole či školce. Navíc má i vzdělávací funkci, díky písmenkům se vaše dítě může naučit abecedu a skládat z nich různá slova.

Učení čtení je snadné a zábavné

 Díky dřevěným písmenkům se vaše dítě může naučit číst snadno a zábavně. Učení abecedy a skládání slov je nejen vzdělávací, ale i zábavné. Navíc se dřevěná písmenka dají využít i jako ozdoba.

 Vytvořte si jméno vašeho dítěte

Dřevěná písmenka nejsou jen vzdělávací, ale i dekorativní. Vyskládejte z nich pro děti jména svých ratolestí a vytvořte tak jedinečnou dekoraci do pokoje. Dřevěná písmenka jsou navíc vyrobená z kvalitního dřeva, takže vydrží dlouho a vaše dítě si s nimi bude moci hrát ještě dlouho po naučení abecedy a čtení.

Je možné instalovat ho za pomocí oboustranné lepící pásky(není součástí balení) na jakékoliv místo ve vašem bytě, či pokojíčku dětí.

  • Rozměry: 5cm x 1cm x 7cm
  • Materiál: dřevo
  • Věk: 3+

Značka Orange Tree Toys

Absolutní bezpečnost je prioritou výrobce Orange Tree Toys se sídlem ve Velké Británii. Všechny jejich hračky splňují evropské zkušební normy EN71 a jsou označeny značkou CE. Nákup této hračky může pomoci dětem rozvíjet motorické schopnosti, estetické cítění a kladný vztah k přírodnímu materiálu - dřevu.

Dřevěné hračky jsou tradiční a v posledních letech se stávají stále populárnější volbou pro rodiče, kteří se zajímají o ekologii a kvalitu.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: