Kapesní drak - Drak

359 Kč –41 % 209 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Kapesní drak, lehce ovládatelný s motivem hlavy draka v zeleném, nebo červeném provedení v praktickém balení. Doporučený věk od 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Skvělá zábava s kapesním drakem

Hledáte pro své dítě nezapomenutelný zážitek plný radosti a dobrodružství? Kapesní drak s motivem hlavy draka v zeleném nebo červeném provedení je tu právě pro vás!  Tyto draky jsou skvělou volbou pro vaše děti, které si rády hrají venku a chtějí zažít vzrušující dobrodružství.

Lehký, bezrámový a snadno létající

Chceme, aby vaše děti zažily nezapomenutelné okamžiky s naším "Kapesním drakem". Ten je nejen krásný na pohled, ale také nabízí bezproblémový zážitek při létání. Jeho kompaktní a lehká konstrukce zaručuje, že se snadno a rychle dostane do vzduchu. Bezrámový design mu umožňuje lehce se vyrovnávat s proudem větru, což zaručuje plynulý a stabilní let. Princip parafoilu (kapse našité na křídlech se plní vzduchem a draka nadnášejí) umožňuje, létaní draka s lehkostí a plynule.

Jednoduché ovládání a snadné balení!

Věříme, že hračky by měly být zábavné od začátku do konce, a to nejen pro děti, ale i pro rodiče! Kapesní draci jsou bezrámový, což znamená, že mají jemné přistání, které zabraňuje případným nehodám a škodám. Vaše děti se naučí ovládat draky bez zbytečného stresu. A až budou hotové s létáním, jednoduše draka složí do kapsy, která je součástí designu. Snadné balení je další výhodou těchto draků.

  • Praktické balení
  • Rozměr balení 9,5cm x 9,2cm x 4cm
  • Rozpětí křídel 50cm x 40cm (+ dvojitý ocas)
  • Věk: 3+
  • Při objednávce specifikujte barvu, jinak bude zaslán náhodní výběr!

Značka Tiger Tribe

Značka Tiger Tribe byla založena v roce 2007 s posláním navrhovat dárky a hračky, které využívají dětskou představivost a smysl pro zábavu. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly dětskou fantazii a rozvíjely jejich tvůrčí schopnosti, přinášely radost a zábavu celé rodině a pomáhaly posilovat vztahy mezi dětmi a rodiči.

Každý produkt Tiger Tribe je navržen tak, aby splňoval mezinárodní bezpečnostní normy. Všechny výrobky podléhají nejpřísnějšímu testování bezpečnosti výrobků. Tyto testy zahrnují: ASTM, EN71, ISO-8124 AS/NZS 8124 a REACH.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: