Set aktivit Geo Pegboard

Novinka
Značka: EDX Education
4 674 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Sada rozvojových aktivit. Děti se učí vzorování a řazení, kreativní design, sčítání a odčítání a logické uvažování. Doporučený věk od 18 měsíců.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Podpora jemné motoriky a tvorby obrazců

S Geo Pegboardem se vaše děti naučí vzorování a řazení prostřednictvím zábavného a interaktivního procesu. Sestavení a spojování kolíků v různých barvách napěnových deskách je skvělým způsobem, jak rozvíjet jemnou motoriku a vytvářet pestré a zajímavé obrazce. Děti se také naučí určovat pořadí a symetrii, což podporuje jejich logické uvažování.

Podpora kreativního designu a vývoje fantazie

Sada Geo Pegboard obsahuje 12 oboustranných karet aktivit, které dodávají vašim dětem inspiraci pro tvorbu vlastních postav a předmětů. Děti budou moci navrhovat a vytvářet různé tvary a vzory podle svých představ. To rozvíjí jejich kreativitu a fantazii a posiluje jejich schopnost přemýšlet mimo zaběhnuté koleje.

Podpora matematických dovedností

Geo Pegboard je skvělým nástrojem pro rozvoj matematických dovedností dětí. Sčítání a odčítání jsou součástí aktivit, které děti mohou s Geo Pegboardem provádět. Třídění podle barev a tvarů dále rozvíjí jejich schopnost klasifikace a organizace. Díky tomu se vaše děti budou bavit a zároveň se budou učit matematiku.

  • 4 EVA pěnové desky, které lze snadno spojit a rozložit
  • 144 kolíků v 6 různých barevných odstínech
  • 12 tkaniček pro další kreativní využití
  • 12 oboustranných karet s aktivitami pro nekonečné zábavy a nové nápady
  • Vše je prakticky uloženo v robustní plastové nádobě, která zajišťuje snadné skladování a přenášení
  • Věk: od 18 měsíců

Nechte své děti objevovat a rozvíjet se skrze zábavné a vzdělávací hry s Geo Pegboardem. Tato sada aktivit je perfektním dárkem pro rodiče, kteří chtějí podporovat růst a vývoj svých dětí ve více směrech.

Značka Edx Education

Společnost Edx Education stala významným dodavatelem na mezinárodním vzdělávacím trhu, který vyváží do více než 90 zemí. Spolupracují s předními pedagogy, kteří radí ohledně trendů ve vzdělávání a vývoji inovativních nových produktů.

Filozofie Edx Eucation,říká, že  kvalitní vzdělávání v raném dětství je takové, ve kterém: mají děti mají příležitost učit se a rozvíjet se prostřednictvím zkoumání a hry. Materiály a vybavení podněcují zájem dětí a povzbuzují je k experimentování a učení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: