Magnetická stavebnice - PowerClix Organics set (74ks)

3 489 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Magnetická stavebnice s dílky bez výplně, umožňuje stavět jak 2D, tak 3D stavby. Podporuje rozvoj motorických dovedností, kreativitu a prostorovou představivost. Doporučený věk 5+. 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Varianta stavebnice PowerClix, jejíž dílky jsou pouze kostrou tvaru bez výplně. U dětí podporuje vnímání abstrktních prvků a domýšlení si celku. Dílky jsou podobnější strukturám, které můžeme najít v přírodě (kostra, korálové útesy, houby a jiné). Manipulací s drobnými dílky děti pečlivě trénují jemnou motoriku. Pokud jste fanoušky různorodosti, sada je kompatibilní se stavebnicí PowerClix Frames nebo PowerClix Solids.

Hravý trénink motoriky

S magnetickou stavebnicí PowerClix Organics set se budou děti bavit, ale také rozvíjet své motorické dovednosti a prostorovou představivost. Tato jedinečná stavebnice umožňuje dětem stavět jak 2D, tak 3D stavby. Pestrost možných konstrukcí podporuje dětskou kreativitu a schopnost realizovat unikátní myšlenky. Zábava spojená s tímto setem jim pomáhá procvičovat obzvlášť jemnou motoriku a zlepšovat koordinaci rukou a očíS každým novým modelem, který postaví, se zvyšuje jejich sebevědomí a schopnost řešit problémy.

Pochopení fyzikálních principů

PowerClix Organics set je úžasným nástrojem pro uvědomění si základních fyzikálních principů. Díky magnetům, které nikdy neodpuzují, je tvorba modelů snadná a intuitivní. Vaše děti si během hry uvědomí, jak jednotlivé díly přirozeně spolupracují a jak mohou vytvářet různé struktury a objekty. Děti se zároveň učí rozpoznávat různé tvary a barvy, což je důležité jak pro logické myšlení, tak pro matematické uvažování.

Neomezené stavební možnosti

Se setem PowerClix Organics budete přímým svědkem pokroku vašich dětí. Děti mohou stavět všechno, co si jen dokážou představit – budovy, auta, zvířata, vesmírné lodě, hrady, mosty a mnoho dalšího. Jejich fantazii se meze nekladou. A pokud si chtějí u hry odpočinout a tolik nepřemýšlet, můžou se inspirovat sešitem s nápady a stavět podle návodu, což je mimo jiné skvělým tréninkem pro předčtenářskou gramotnost.

285A9036285A9117


Vlastnosti stavebnice

  • vzdělávací zaměření zahrnuje STEM (věda, technologie, inženýrství a matematika)
  • rozvoj motorické dovednosti, prostorové představivosti, pochopení fyzikálních principů, trénink předčtenářské gramotnosti
  • kompatibilní se stavebnici PowerClix Frames, PowerClix Solids
  • materiál: průsvitný nezávadný ABS plast s magnety
  • počet dílků: 74 ks
  • velikost balení: 34 × 46 × 7 cm
  • váha balení: 1,65 kg
  • doporučený věk: 5+

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má potenciál a speciální schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: