Magnetická stavebnice - Malý stavitel Odrazy (58ks)

2 939 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Černobílá kontrastní magnetická stavebnice "Malý stavitel - Obrazy" pomoci které dítě rozvíjí trpělivosti, logické myšlení a prostorovou představivost. Vhodná také ke stimulaci dětského zraku. Doporučený věk 2+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Skvělá zábava pro rozvoj tvůrčího myšlení

Magnetická stavebnice "Malý stavitel - Obrazy" je zábavnou a vzdělávací hračkou, která rozvíjí tvořivost, představivost, konstrukční schopnosti, trpělivost a logické myšlení u vašich dětí. S touto stavebnicí se vaše dítě stane architektem světa plného fantastických konstrukcí a nekonečných možností! Stavebnice obsahuje magnetické tyče a kuličky, které umožňují různé konstrukční kombinace.

Kromě stavění je stavebnice vhodná jako stimulační pomůcka pro rozvoj zraku nejmenších dětí.

Rozvíjejte schopnosti a kreativitu vašeho dítěte

S touto magnetickou stavebnicí se otevírá nový svět, kde se vaše dítě stane malým inženýrem. Buduje, vytváří a objevuje nové tvary a struktury, rozvíjí své konstrukční schopnosti a logické myšlení. Každá stavba je výzvou, kterou vaše dítě musí překonat, a tím rozvíjí svou trpělivost a vytrvalost. Zároveň podporuje představivost a tvořivost, protože děti mohou vytvářet vše, co si dokážou představit.

Bezpečná zábava

Vaše dítě je na prvním místě, a proto jsme se ujistili, že naše magnetická stavebnice je plně certifikovaná a zdravotně nezávadná. Jednotlivé magnety pevně drží, ale zároveň je i dvouleté dítě dokáže od sebe oddělit. S důvěrou můžete nechat vaše dítě hrát se s touto stavebnicí, která byla navržena s ohledem na bezpečnost a zábavu.

  • Vzdělávací zaměření zahrnuje STEM (věda, technologie, inženýrství a matematika)
  • Rozvoj motorické dovednosti a prostorové představivosti
  • Součástí stavebnice jsou i malá plastová zrcátka
  • Materiál: plast s magnety
  • Počet: 58 ks
  • Věk: 2+

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: