Duhové ryby s čísly (20ks)

2 587 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024

Sada duhových ryb je ideální pro nácvik sčítání, spojení čísla s veličinami, pro rozpoznávání barev a pro smyslové hry. Vhodné jsou také pro rozvoj motorických dovedností. Doporučený věk 3+.

 

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Smyslové hry a učení 

Pro rodiče, kteří chtějí rozvíjet dovednosti svých dětí v matematice a barevném vnímání, přinášíme hračku "Duhové ryby s čísly". Tato zábavná a interaktivní hračka nabízí hned několik možností, jak se děti mohou učit a bavit zároveň. Na jedné straně rybek najdete puntíky odpovídající danému číslu, na druhé straně číslo od 0 do 20. Děti se mohou naučit počítat a propojovat čísla s odpovídajícími znaky. Tímto způsobem se zábavně seznámí s číselnou řadou a rozvíjí své matematické schopnosti.

285A7744285A7751

Barevné tečky pro rozpoznávání a spojování

Na jedné straně rybek najdete puntíky odpovídající danému číslu, na druhé straně číslo od 0 do 20. Děti se mohou naučit počítat a propojovat čísla s odpovídajícími znaky Tímto způsobem se zábavně seznámí s číselnou řadou a rozvíjí své matematické schopnosti. Děti se také mohou učit rozpoznávat a spojovat barvy s odpovídajícími čísly. Tímto způsobem rozvíjejí své barevné vnímání a schopnost spojovat vizuální informace.

Smyslové hry 

Ryby jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a obsahují gelové korálky v 7 duhových barvách. Tyto hmatové ryby nabízejí dětem zajímavou texturu, která podněcuje smyslové zkoumání. Pohybující se kuličky v rybách mohou mít uklidňující účinek a přidávají další úroveň senzorického objevu. Ryby lze dokonce zmrazit, čímž se otevírá nový způsob hraní a zkoumání.

  • Rozvoj motorických dovedností
  • Rozvoj koordinace ruka - oko
  • Rozvoj matematických dovedností a logického myšlení
  • Rozpoznávaní barev a čísel do 20
  • Rozměr ryby: 8cm x 15cm
  • Věk: 3+

Značka TickIt

Společnost sídlící ve Velké Británii, je výrobce stimulujících a vysoce kvalitních vzdělávacích hračkách pro děti. Výrobky jsou navrženy tak, aby tvůrčí hrou podpořili učení. Zaměřují se na výrobu produktů, které podněcují představivost, inspirují k učení a zpříjemňují výuku. Proto jsou jejich výrobky oblíbené ve školách a ve školkách po celém světě. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: