Dřevěný set + Šněrování tvarů - dárek zdarma

ZDARMAZDARMA
4 Dreveny set
5 938 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Dřevěný set pro pocvičení pozornosti a pečlivosti s dárkem zdarma.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Dřevěný set + Šněrování tvarů - dárek zdarma

Dřevěný set pro pocvičení pozornosti a pečlivosti. Šněrovací set tvoří desky s otvory k provlékání tkaniček a šňůrek, které zlepšují jemnou motoriku. Figurky povolání a lesních zvířátek jsou určeny jak k poznávání, ale také jako podklad pro společné povídání a učení.

Set obsahuje:

1. Dřevěné figurky - Povolání (32 ks)

Dřevěné figurky, na kterých jsou zobrazeny lidská povolání. Set obsahuje 32 kusů. Jednotlivé kusy jsou z překližky, mají hladký povrch vhodný pro malé dětské ručičky. Na obrázcích se děti učí rozpoznávat lidská povolání, např. veterinářku, hasiče, doktorku, tenistku, voják, kuchaře a spoustu dalších. Velké postavy (dospělé) mají velikost 125 mm, děti 80 - 90 mm. 

Hračka je perfektní pro rozvoj fantazie i popisu věcí a situací malých dětí. Malé děti poznávají a rozeznávají jednotlivá povolání. U starších dětí podporuje storry-telling, poznávání kultur a životního stylu. Věk: 1+

6243-196243-9

2. Dřevěné zvířátka - Les (30 ks)

 Sada 30 kusů obsahující dřevěná lesní zvířátka. Určeno dětem od 2 let. Jednotlivé díly jsou z překližky, mají hladký povrch, vhodný do malých dětských ručiček. Děti rozvíjejí představivost hrou, učí se rozpoznávat divoká lesní zvířata. Sada zahrnuje plaze, ptáky, hmyz, a savce. Věk: 2+

62466246-7

3. Šněrování tvarů - dárek zdarma

Tvary vyplněné barevnými deskami, ve kterých jsou malé otvory. Otvory slouží k provlékání tkaničky, šňůry atd. Vhodné pro děti od 3 let. Zlepšují si jemnou motoriku, učí se pečlivosti a pozornosti.

6000-16000-7

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: