Dřevěná hudební skříňka - Zvířecí piráti

719 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Hudební skříňka - Zvířecí piráti je skvělou hračkou pro rozvíjení hudebního sluchu vašeho dítěte. Po natažení začne hrát melodii a zvířátka se roztančí. Díky melodii Brahms Lullaby se dítě učí vnímat melodie a rytmy a rozvíjí tak svůj hudební sluch. Doporučený věk 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Rozvíjení hudebního sluchu

Hudební skříňka - Zvířecí piráti je skvělou dřevěnou hračkou, která pomáhá rozvíjet hudební sluch u dětí. Melodie, kterou skříňka hraje a po natažení roztančí zvířátka, je jemná a uklidňující, ideální pro usínání nebo pro chvíle relaxace.

Kreativita v designu

Hudební skříňka je pestrá a výrazně ilustrovaná. Díky svému nápaditému designu je perfektní dekorací pro každý dětský pokoj. Je vyrobena výhradně z udržitelného dřeva a dodává se v krásně navrženém, recyklovatelném obalu.

Zdravotně nezávadný výrobek

Hračka je pečlivě malována ručně, s použitím zdravotně nezávadných a netoxických barev.  

  • Rozměry: balení 11cm x 10cm x 12,5cm
  • Materiál: dřevo
  • Věk: 3+

Značka Orange Tree Toys

Absolutní bezpečnost je prioritou výrobce Orange Tree Toys se sídlem ve Velké Británii. Všechny jejich hračky splňují evropské zkušební normy EN71 a jsou označeny značkou CE. Nákup této hračky může pomoci dětem rozvíjet motorické schopnosti, estetické cítění a kladný vztah k přírodnímu materiálu - dřevu.

Dřevěné hračky jsou tradiční a v posledních letech se stávají stále populárnější volbou pro rodiče, kteří se zajímají o ekologii a kvalitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: