Kouzelnická sada - Magické triky

229 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Kouzelnická sada - Magické triky, je určena pro děti všech věkových kategorií. Pomáhá rozvíjet kreativitu, sebeprezentaci a případný boj s trémou. Doporučený věk od 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Kreativní sada pro malé kouzelníky

Hledáte pro své děti zábavnou a kreativní činnost, která je naučí kouzla a čáry máry? Magické triky jsou ideální volbou pro děti, které rády překvapují své okolí. Tato kreativní sada děti naučí tajemné, magické triky, které ohromí kterékoliv publikum.

Vše potřebné v jednom balení

Balení obsahuje vše, co vaše děti potřebují k provedení magických triků, včetně podrobných návodů na jejich excelentní provedení. Vaše děti se tak mohou naučit nejen triky, ale také samotnou prezentaci svých umů. Tato kreativní sada je určena pro děti všech věkových kategorií – pomáhá rozvíjet kreativitu, sebeprezentaci a případný boj s trémou. S magickými triky se vaše děti budou cítit jako skuteční kouzelníci a budou moci ohromit své publikum na rodinných oslavách a školních představeních.

  • Materiál: plast
  • Věk: 3+

 285A8341285A8363-2

 

Pokud hledáte zábavné, inovativní a kreativní hračky a dárky pro děti, Fun2Give je pro vás tou správnou volbou.

Značka Fun2Give

Fun2Give je značka, která vznikla díky specializovanému týmu holandských designérů, kteří neustále vyvíjejí nové produkty pro děti. Jsou nadšení pro produkty, které pomáhají dětem představit si, tvořit a hrát si. Vyznačujeme se neustálým vývojem nových a inovativních produktů, originálními hračkami a dárky, s důrazem na zábavu.

Ve Fun2Give se věnují vytváření zábavných a nápaditých produktů pro děti, které jsou více než jen hračky. Jejich výrobky jsou jedinečně navrženy tak, aby stimulovaly dětskou představivost a pomáhaly dětem rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Produkty jsou kreativní, bezpečné a přístupné pro všechny děti. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: