Plan Toys - Dráha pro míček - Strom

1 319 Kč –23 %
Plan Toys - Dráha pro míček - Strom
1 319 Kč –23 % 1 019 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
31.3.2023

Kuličková dráha ze dřeva je ideální hračkou pro děti, které se učí koordinaci pohybů a rozvíjení svého smyslového vnímání. Barevný strom slouží jako originální dráha pro míček. Doporučený věk od 1+.

 

 

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Doprava zdarma
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Rozvíjení motoriky a smyslového vnímání

Bavte se s vašimi dětmi a současně rozvíjejte jejich motoriku a smyslové vnímání s Plan Toys Dráhou pro míček. Tento barevný strom plný kouzelných dírek a otvorů je zároveň kuličkovou dráhou, která dětem umožní zažít spoustu zábavy a dobrodružství.

Kreativita a pozorování

Děti si mohou vyzkoušet, jak umístí kuličku do otvoru a poté pozorovat, jak projíždí dolů po dráze stromu. Tato interaktivní hračka zároveň rozvíjí jejich kreativitu a schopnost pozorování.

Bezpečnost a snadné držení

Plan Toys Dráha pro míček je vyrobena z kvalitního dřeva a splňuje všechny bezpečnostní standardy. Palička je navržena tak, aby se snadno držela v dětských ručičkách, což z ní dělá ideální hračku pro malé prstíky.

  • Rozměry: 24,7cm x 24,8cm x 28,6cm 
  • Materiál: dřevo z kaučukovníku
  • Obal je ekologický - pro jeho výrobu je použit recyklovaný papír
  • Věk: 1+

Užijte si spoustu zábavy s Plan Toys Dráhou pro míček a pomozte svým dětem rozvíjet se hravou formou!

Značka Plan Toys 

Plan Toys je značka, která se vyznačuje svým ohleduplným přístupem k životnímu prostředí. Společnost Plan Toys navrhuje své pracovní procesy tak, aby minimalizovala množství odpadu a co nejvíce šetřila energii. Zavádí inovace v recyklaci papíru a dalších produktů a neustále hledá nové způsoby, jak zlepšit a chránit naše životní prostředí.

Všechny PlanToys hračky jsou vyrobeny z čistě přírodního kaučukovníku. kteý produkují latex. Plan Toys se snaží udržet kaučukovník "čistý", což znamená, že se nepoužívají hnojiva v okolí stromu po dobu tří let. Tím se minimalizuje negativní vliv na okolní přírodu.  

Dřevo použité pro výrobu PlanToys je posíleno speciálním bezchemickým procesem umělého vysoušení, který zajišťuje vysokou kvalitu a odolnost materiálu. Společnost Plan Tpys používá lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Díky tomuto procesu jsou hračky odolné a zároveň šetrné k životnímu prostředí.

Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: