Mačkací figurka - Kuřátko

159 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Tato krásná dřevěná mačkací figurka kuřátka je skvělou volbou pro děti, které milují interaktivní hračky. Stačí jednoduše zmáčknout tlačítko na spodní straně figurky a ta se legračně pohne. Může to být skvělý malý dárek. Doporučený věk od 3+.

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Veselá mačkací figurka pro zábavné hraní

Tato veselá mačkací figurka je skvělým společníkem pro vaše dítě při hraní. S legračními pohyby při zmáčknutí tlačítka skrytého v podstavci bude vaše dítě veseleji trávit svůj čas. Hračka je drobná, tudíž se vejde i do kapsy jako společník na cesty.

 Podpora motorického vývoje dítěte

Tato mačkací figurka je také skvělým nástrojem pro rozvoj motorických dovedností dítěte. Při zmáčknutí tlačítka se figurka pohybuje a dítě se učí lépe ovládat své ruce a prsty. 

Bezpečnost, spolehlivost a kvalita

Tato mačkací figurka je vyrobena z kvalitního dřeva, které zajišťuje její bezpečnost a trvanlivost. Dřevo je přirozený materiál, který je bezpečný pro děti a zároveň odolný vůči poškození. Pokud hledáte bezpečné a trvanlivé hračky pro své děti, dřevěné hračky jsou skvělou volbou. 

  • Rozměry: 5cm x 5cm x 12cm
  • Materiál: dřevo
  • Věk: 3+

 Značka Orange Tree Toys

Absolutní bezpečnost je prioritou výrobce Orange Tree Toys se sídlem ve Velké Británii. Všechny jejich hračky splňují evropské zkušební normy EN71 a jsou označeny značkou CE. Nákup této hračky může pomoci dětem rozvíjet motorické schopnosti, estetické cítění a kladný vztah k přírodnímu materiálu - dřevu.

Dřevěné hračky jsou tradiční a v posledních letech se stávají stále populárnější volbou pro rodiče, kteří se zajímají o ekologii a kvalitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: