Moje první - Dřevěné zvířátka z džungle (3ks)

509 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.3.2024

První dřevěné zvířátka z džungle, které nesmějí chybět u vás doma. Jsou ideální pro úchop drobnými rukami, podporují rozvoj jemné motoriky a koordinaci oka a ruky. Doporučený věk od 1+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Moje první - Dřevěné zvířátka z džungle - hračka pro rozvoj jemné motoriky

Hledáte hračku, která pomůže vašemu dítěti rozvíjet jemnou motoriku a zároveň mu přinese spoustu zábavy? Moje první - Dřevěné zvířátka z džungle jsou ideálním řešením! Tyto první dřevěné zvířátka jsou navržena speciálně pro úchop drobnými rukami a podporují rozvoj jemné motoriky.

Přineste do života vašeho dítěte nové zážitky

Moje první - Dřevěné zvířátka z džungle jsou skvělou hračkou, kterou si vaše děti zamilují. Tyto hračky jsou nejen zábavné, ale také učí vaše děti rozpoznávat různé zvířata a jejich charakteristiky. Vaše děti si mohou hrát samostatně nebo společně s vámi.

Zábavná a bezpečná hračka pro vaše děti

Dřevěné zvířátka jsou nejen zábavná, ale také bezpečná pro vaše děti. Tyto hračky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a barvy jsou zdravotně nezávadné. Tyto hračky jsou také velmi odolné a vydrží po mnoho let.

  • Rozměry: balení 27cm x 10,5cm x 7cm
  • Materiál: dřevo
  • Věk: 1+

Značka Orange Tree Toys

Absolutní bezpečnost je prioritou výrobce Orange Tree Toys se sídlem ve Velké Británii. Všechny jejich hračky splňují evropské zkušební normy EN71 a jsou označeny značkou CE. Nákup této hračky může pomoci dětem rozvíjet motorické schopnosti, estetické cítění a kladný vztah k přírodnímu materiálu - dřevu.

Dřevěné hračky jsou tradiční a v posledních letech se stávají stále populárnější volbou pro rodiče, kteří se zajímají o ekologii a kvalitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: