Dřevěné puzzle kostky - Zvířátka na farmě

809 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Dřevěné puzzle kostky - Zvířata na farmě jsou nejen skvělou zábavou pro děti, ale také jim pomáhají rozvíjet jemné motorické dovednosti. Skládání puzzle dílků je pro děti velmi užitečné, protože procvičuje jejich ruce, prsty a koordinaci ruka-oko. Doporučený věk od 1+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Dřevěné puzzle kostky - učení a zábava v jednom

Hledáte pro své děti hračku, která je bude bavit a zároveň jim pomůže rozvíjet se? Dřevěné puzzle kostky - Zvířata na farmě jsou skvělou volbou! Tuto hračku si děti oblíbí a vy si můžete být jisti, že jim pomůže naučit se něco nového a rozvíjet se.

Rozvíjejte s dětmi jemné motorické dovednosti a učte je poznávat tvary a barvy

Dřevěné puzzle kostky - Zvířata na farmě jsou ideální pro rozvoj dětských schopností a dovedností, jako je rozpoznávání tvarů a barev a rozvíjení jemných motorických dovedností. Děti si při skládání dřevěných dílků procvičí svoji koordinaci a jemnou motoriku, zatímco se učí poznávat tvary a barvy. Také mohou napodobovat zvuky vyobrazených zvířat.

Krásně ilustrované dílky zaručí zábavu pro každé dítě

Kostky krásně ilustrované, což zaručí, že si děti budou užívat každou chvíli, kterou stráví s touto hračkou. Každý dílek má jedinečný obrázek, který pomůže dětem poznávat a rozpoznávat jednotlivé zvířata. 

  • Rozměr: 21cm x 23cm x 8cm
  • Materiál: dřevo
  • Věk: 1+

Značka Orange Tree Toys

Absolutní bezpečnost je prioritou výrobce Orange Tree Toys se sídlem ve Velké Británii. Všechny jejich hračky splňují evropské zkušební normy EN71 a jsou označeny značkou CE. Nákup této hračky může pomoci dětem rozvíjet motorické schopnosti, estetické cítění a kladný vztah k přírodnímu materiálu - dřevu.

Dřevěné hračky jsou tradiční a v posledních letech se stávají stále populárnější volbou pro rodiče, kteří se zajímají o ekologii a kvalitu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: