Dřevěné počítání rybiček

669 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024

Sada dřevěných rybiček je skvělou hrou pro děti, které se učí počítat a potřebují rozvíjet jemné motorické dovednosti. Děti si užijí zábavu při skládání barevných rybiček na základovou desku s kolíčky a zároveň se budou učit počítat a rozpoznávat barvy. Doporučený věk od 1 roku.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Skvělá hra pro rozvoj motorických dovedností a učení se počítání

Sada rybiček je skvělou hrou pro děti, které se učí počítat a potřebují rozvíjet jemné motorické dovednosti. Děti si užijí zábavu při skládání barevných rybiček na základovou desku s kolíčky a zároveň se budou učit počítat a rozpoznávat barvy.

 15ks barevných rybiček pro zábavu a učení

Sada obsahuje celkem 15 barevných rybiček, které jsou ideální pro zábavu a učení se počítání do pěti. Děti si mohou hrát samy, nebo společně s rodiči a postupně se učit počítat jednotlivé rybičky.

Rozvíjejte jemné motorické dovednosti s počítáním rybiček

Skládání rybiček na základovou desku s kolíčky pomáhá dětem rozvíjet jemné motorické dovednosti. Tato zábavná a vzdělávací hračka je ideální pro děti v předškolním věku, které se učí počítat a potřebují trénovat své motorické schopnosti.

  • Rozměry: balení 30cm x 10,5cm x 6cm
  • Materiál: dřevo
  • Věk: 1+

Značka Orange Tree Toys

Absolutní bezpečnost je prioritou výrobce Orange Tree Toys se sídlem ve Velké Británii. Všechny jejich hračky splňují evropské zkušební normy EN71 a jsou označeny značkou CE. Nákup této hračky může pomoci dětem rozvíjet motorické schopnosti, estetické cítění a kladný vztah k přírodnímu materiálu - dřevu.

Dřevěné hračky jsou tradiční a v posledních letech se stávají stále populárnější volbou pro rodiče, kteří se zajímají o ekologii a kvalitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: