Zamykací kostky

3 489 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Sada 6ti dřevěných zamykacích kostek, je ideální pro procvičování jemné motoriky, koordinaci ruka - oko a učení se tvarů. Doporučený věk 2+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Procvičujte jemnou motoriku s našimi kostkami

Hledáte zábavnou a vzdělávací hračku pro své dítě? Naše sada 6ti dřevěných zamykacích kostek je ideální volbou! Tyto kostky nejenže baví, ale také pomáhají dětem rozvíjet jemnou motoriku a koordinaci rukou a očí. Sada obsahuje různé tvary, které děti musí správně umístit nebo zamknout do příslušných kostek. Tyto kostky jsou navrženy tak, aby představovaly malý domeček se zamykacími dveřmi. Děti budou nadšené, když budou odemykat jednotlivé dveře a objevovat, co se za nimi skrývá!

285A8640285A8685

Prozkoumejte tvary skrz průhledná okna

Naše sada obsahuje 6 dřevěných zamykacích kostek, které jsou ideální pro rozvoj jemné motoriky u dětí. Každá kostka je vybavena jiným tvarem a odpovídajícím zamykacím mechanismem. Vaše děti budou trénovat své prstové dovednosti a zároveň se naučí rozeznávat a třídit tvary. S těmito kostkami se zábava spojuje s učením! Jedinečným prvkem těchto zamykacích kostek jsou průhledná akrylová okna na každé kostce. Tento vizuální prvek zvyšuje zvědavost dětí a podporuje jejich smyslové vnímání.

Odemkněte dveře a objevte skrytá překvapení

Každá kostka má dvířka, která lze otevřít. Jakmile vaše děti odemknou dveře, mohou zjistit, co se ukrývá uvnitř. Buď to mohou být další malé tvary, nebo možná něco úplně jiného! Tímto způsobem podporujete jejich logické myšlení a schopnost objevování nových věcí.

  • Rozvoj motorických dovednosti
  • Rozvoj koordinace ruka - oko
  • Rozvoj pozorovacích dovedností
  • Rozpoznávaní barev a tvarů
  • Rozměr kostky:10,5cm x 10,5cm x 10,7cm
  • Věk: 2+

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: