Třídění tvarů s počítáním (13ks)

1 219 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Dřevěná stavebnice, kdy děti musí správně určit, na který z kolíčků, padne správný tvar. Děti se učí základním počtům, základním geometrickým tvarům. Doporučený věk 2+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Základní geometrické tvary a počítání

Tato sada obsahuje 13 dílků, které vašim dětem pomohou objevit svět tvarů a čísel. Základová deska je vybavena kolíčky ve formě základních geometrických tvarů, které je potřeba správně doplnit. Děti se tak naučí rozpoznávat tvary a rozvíjet svou jemnou motoriku.

Učení zábavou a rozvoj dovedností

Hra "Třídění tvarů s počítáním" má mnoho výhod pro rozvoj dětských dovedností. Kromě toho, že děti procvičují svou schopnost správně třídit tvary, se také seznamují s počítáním. Každý tvar má různý počet otvorů na základové desce - obdélník má 2 otvory, trojúhelník má 3 otvory a tak dále. To umožňuje dětem procvičovat své základní počty a poznávat čísla. Hračka dále napomáhá rozvoji jemné motoriky a prostorového vnímání. Zároveň děti rozpoznávají a učí se pojmenovávat barvy a základní geometrické tvary.

  • Rozvoj jemné motoriky a koordinace ruka - oko
  • Poznávaní tvarů a seznámení s počítáním 
  • Rozvoj prostorového vnímání
  • Dřevěná podložka s protiskluzovou úpravou
  • Materiál: dřevo, plast
  • Věk: 2+

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: