Smyslové tajemné míče (6 ks)

2 419 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Robustní sensorické míče z nerezové oceli jsou skvělé pro objevování a posílení různých smyslů - především sluchu a hmatu. Jsou také praktickou hračkou pro děti s ADHD, zrakovým postižením či poruchou autistického spektra. Pomáhají jim odvést neklid, zkoncentrovat se a soustředit. Míče jsou vhodné pro nejmenší, certifikovány od 0 let.

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Sensorické míče jsou skvělé pro objevování a posílení různých smyslů - především sluchu a hmatu. Jsou také skvělou pomůckou pro děti s ADHD, zrakovým postižením či poruchou autistického spektra.

Děti s nimi mohou zatřást, roztočit je. Objevují s nimi rozdílnou váhu, zvuk i akci. Každý totiž jinak zní, je jinak těžký a po jejich poslání se mohou vydat jiným směrem. 

Míče jsou vhodné pro nejmenší, certifikovány od 0 let.


Nerezová ocel je praktický a bezpečný material:

  • bez chemických přísad  – bez toxinů, olova, BPA či ftalátů
  • odolné – pevné a lehké
  • hygienické – bez pórů a přirozeně rezistenci vůči bakteriím

Značka TickIt

Společnost sídlící ve Velké Británii, je výrobce stimulujících a vysoce kvalitních vzdělávacích hračkách pro děti. Výrobky jsou navrženy tak, aby tvůrčí hrou podpořili učení. Zaměřují se na výrobu produktů, které podněcují představivost, inspirují k učení a zpříjemňují výuku. Proto jsou jejich výrobky oblíbené ve školách a ve školkách po celém světě. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: