Smyslové reflexní duhové butony (7ks)

3 039 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Sada 7 ks duhových kamenů vyrobených z nerezové ocele. Skvělé pro rozvoj motorických dovedností a koordinace ruka_ oko .Nabádají k pozorování. Věk 0+.

 

 

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Stohování, skládání, a koordinace

Oblázky jsou navrženy v odstupňovaných velikostech, které umožňují dětem experimentovat s různými kombinacemi a stohováním. Díky mírně vyrovnaným povrchům oblázků je vrstvení snadné, což zlepšuje jemnou motoriku a koordinaci ruka-oko u dítěte. Stohování oblázků je nejen zábavné, ale také rozvíjí logické myšlení a prostorovou představivost

Pro zábavu, ale i rozvoj důležitých dovedností!

"Smyslové reflexní duhové butony" rozvíjejí dětskou motoriku, logické myšlení a představivost. Učí děti rozlišovat velikosti a používat matematické pojmy jako větší, menší. Učení bude s nimi hravé a přirozené. 

Krásný design pro radostnou hru

Ručně vyrobený dúhový zrcadlový povrch poskytuje mírné zakřivený, barevný a zdeformovaný odraz, který je pro děti fascinující. Nerezová ocel je ideálním materiálem je bez chemikálií, odolná, hygienická díky své neporéznosti. Ideální pro inspirování tvůrčího jazyka, použití při imaginativní hře a vytváření zábavných stohovacích věží. 

  • Rozvoj motorických dovedností
  • Rozvoj koordinace ruka - oko
  • Rozvoj logického myšlení 
  • Rozvoj představivosti
  • Materiál: ocel
  • Rozměry: Ø 5cm, Ø 6,5cmm, Ø 8cm, Ø 9,5cm, Ø 11cm, Ø 12,5cm a Ø 14cm 
  • Rozměr balení: 22cm x 15,5cm x 10,5cm
  • Věk: 0+

Značka TickIt

Společnost sídlící ve Velké Británii, je výrobce stimulujících a vysoce kvalitních vzdělávacích hračkách pro děti. Výrobky jsou navrženy tak, aby tvůrčí hrou podpořili učení. Zaměřují se na výrobu produktů, které podněcují představivost, inspirují k učení a zpříjemňují výuku. Proto jsou jejich výrobky oblíbené ve školách a ve školkách po celém světě. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: