Počítej a skládej barevné válečky (16ks)

1 399 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Dřevěná hra která podporujte dovednosti v oblasti počítání a porovnávání. Děti se jednoduchou formou učí počítat - skládají kolečka na sebe a rozvíjet jemnou motoriku. Doporučený věk 2+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

 Rozvoj počítání a barevného vnímání

Tato hračka je navržena tak, aby dětem pomáhala při prvních jednoduchých počtech, rozpoznávání barev a tréninku jemné motoriky. Každý správně složený válec je malým úspěchem, který posiluje důvěru dítěte ve vlastní schopnosti a podporuje jeho logické myšlení.

Vizuální rozpoznávání a sestavování

S touto hračkou se děti naučí rozpoznávat vizuální rozdíl a sestavovat barevné válečky. Každá základová deska obsahuje různý počet teček, který odpovídá počtu koleček na válečku. Děti musí správně naskládat jednotlivá kolečka na sebe podle počtu teček na desce. Tento proces rozvíjí jejich schopnost rozpoznávat a porovnávat čísla a také zlepšuje jejich vizuální vnímání.

 Rozvoj jemné motoriky a logopedických dovedností

Hračka "Počítej a skládej barevné válečky" nabízí dětem možnost zapojit svou jemnou motoriku. Dílky se do sebe mohou lehce zašroubovat pomocí krouceného pohybu, tzv. křížového. Tímto způsobem děti aktivně zapojují levou a pravou hemisféru svého mozku, což přispívá k rozvoji jejich logopedických dovedností. Navíc, skládaní barevných válečků je zábavným a motivujícím úkolem, který dětem přináší radost a posiluje jejich sebevědomí.

  • Rozvoj jemné motoriky a koordinace ruka - oko
  • Rozvoj logopedických dovedností
  • Dřevěná podložka s protiskluzovou úpravou
  • Materiál: dřevo, plast
  • Věk: 2+

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: