Paměťová hra - Zvuky (12 ks)

1 179 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Paměťová hra - Zvuky je ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí svým dětem poskytnout zábavný a vzdělávací zážitek. S touto sadou se vaše děti budou učit rozpoznávat zvuky a barevně odlišené noty. Věk 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Hračka pro zábavné a vzdělávací hry

"Paměťová hra - Zvuky" obsahuje 12 ks trojúhelníkových hranolů z tvrdého dřeva, které nabízejí zábavné hry plné vzrušení a učení. Díky barevně odlišeným notám a zvukům je tato hračka nejen vizuálně přitažlivá, ale také podporuje rozvoj paměti a sluchového vnímání dítěte.

Rozvíjí smyslové vnímání a paměť dětí

Tato sada obsahuje 6 párů krásných trojúhelníkových hranolů z tvrdého dřeva, které lze identifikovat podle barevně odlišených not. Logo noty se objevuje pouze na jednom konci bloku, takže jej lze otočit vzhůru nohama a otestovat schopnosti hráče.

Podporuje učení prostřednictvím zvuků a zábavy

Tato paměťová hra zvuky podporuje rozvoj dětského smyslového vnímání a paměti. Každý trojúhelníkový hranol má unikátní zvuk, který se spáruje s odpovídajícím hranolem. Děti se mohou zábavnou formou naučit rozpoznávat různé zvuky.

  • Rozvíjí smyslové dovednosti
  • 6 párů, každý pár má jiný zvuk a barvu ton na potisku
  • Velikost: 5cm x 6cm
  • Věk: od 18 měsíců 

Značka TickIt

Společnost sídlící ve Velké Británii, je výrobce stimulujících a vysoce kvalitních vzdělávacích hračkách pro děti. Výrobky jsou navrženy tak, aby tvůrčí hrou podpořili učení. Zaměřují se na výrobu produktů, které podněcují představivost, inspirují k učení a zpříjemňují výuku. Proto jsou jejich výrobky oblíbené ve školách a ve školkách po celém světě. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autismus
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: