Duhový Architekt - Obdélníky

Srdcovky
Značka: TickiT
1 359 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Dřevěné obdélníky v sedmi barvách duhy, mají hladký povrch. Skvělé k procvičení jemné motoriky, rozvoji představivosti  a konstrukčních dovedností. Doporučený věk od 1+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Procvičování motoriky a rozvoj fantazie

Hledáte hračku, která zábavnou formou pomůže vašemu dítěti rozvíjet motorické schopnosti a fantazii? Hračka "Duhový Architekt" je přesně tím, co potřebujete! S touto interaktivní stavebnicí si při skládaní dílků dětí procvičí motorické dovednosti, prostorovou představivost a koordinaci ruka - okoTato aktivita je nejenom zábavná, ale také přínosná pro rozvoj jejich schopnosti manipulovat s předměty

285A4219285A4227

Neomezené možnosti stavění a kreativity

 "Duhový Architekt" je ideální hračkou pro děti, které rády staví věže, obrazce a další konstrukce. Díky různým tvary a velikostem dílů mohou vaše děti tvořit nejrůznější věže, mosty, domečky a další úžasné stavby. Stavění s "Duhovým Architektem" podporuje jejich prostorovou představivost a schopnost vizualizovat a vytvářet objekty ve 3D prostoru. Vaše děti se budou bavit tím, že si budou moci vytvářet vlastní světy.

Procvičování matematických a jazykových dovedností

"Duhový Architekt" nenabízí jenom zábavu a kreativitu, ale také skvělé příležitosti k procvičování matematických a jazykových dovedností. Během hry s touto stavebnicí můžete vaše dítě seznámit s různými matematickými pojmy, jako jsou větší, menší, vyšší, nižší a další. Sestavování a skládání dílků podporuje pohyb prstů a rukou, což pomáhá posilovat svaly a zlepšovat koordinaci. Tato hračka rovněž podporuje rozvoj jazykových dovedností a rozšíření slovní zásoby, když děti popisují své činnosti a výtvory.

  • Rozvoj motorických dovedností
  • Rozvoj koordinace ruka - oko
  • Rozvoj imaginární hry a představivosti
  • Procvičování matematických dovedností
  • Materiál: bukové dřevo 
  • Věk: 1+

Rozměry: Výška: 40 mm, 58 mm, 76 mm, 94 mm, 112 mm, 130 mm a 148 mm, délka: 114 mm, 132 mm, 150 mm, 168 mm, 186 mm, 204 mm a 222 mm, tloušťka stěny: 8 mm x šířka 40 mm. Počet kusů v balení 7 ks.

Značka TickIt

Společnost sídlící ve Velké Británii, je výrobce stimulujících a vysoce kvalitních vzdělávacích hračkách pro děti. Výrobky jsou navrženy tak, aby tvůrčí hrou podpořili učení. Zaměřují se na výrobu produktů, které podněcují představivost, inspirují k učení a zpříjemňují výuku. Proto jsou jejich výrobky oblíbené ve školách a ve školkách po celém světě. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: