Barevné počítání s válečky (26 ks)

1 749 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Dřevěná hračka umožňuje dětem vkládat barevné válečky do otvorů vyřezaných na základové desce. Děti rozvíjí svou jemnou motoriku a koordinaci oka a ruky. Vhodné od 2 let.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Hračka pro rozvoj motoriky

Interaktivní dřevěná hračka umožňuje dětem vkládat barevné válečky do otvorů vyřezaných na základové desce. Nejenže se děti budou bavit, ale také rozvíjí svou jemnou motoriku a koordinaci oka a ruky.

Učení barev a počítání

Sada obsahuje 25 barevně označených válečků. Děti vkládají dřevěné válečky do otvorů vyřezaných na základové desce a musí je správně třídit podle barev. Navíc se musí naučit rozpoznat, zda mají válečky postavit kolmo na desku, nebo je položit do otvoru podélně. Tímto způsobem rozvíjí své jemné motorické dovednosti a získává povědomí o barvách.

Podpora rozvoje matematických dovedností a srovnávání

Hračka přispívá k rozvoji jednoduchých počtů a srovnání. Děti se učí, že když na sebe poskládají tři válečky, vytvoří vyšší komín než při skládání dvou nebo jen jednoho válečku. Děti se takto hravou formou seznamují s matematickými koncepty, jako je sčítání a porovnávání velikostí.

  • Rozvoj jemné motoriky a koordinace ruka - oko
  • Sada obsahuje 26 dílků
  • Rozměr balení: 39,5cm x 31cm x 7cm
  • Materiál: dřevo
  • :Věk:2+

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: