Tipy na Vánoce pro nejmenší děti (0-3)

PLAN TOYS

Hračky pro nejmenší děti. Rozvíjí jemnou motoriku a kreativitu. Jsou kvalitní a bezpečné. Hračky PLAN TOYS se svým charakterem se řadí mezi hračky typu Montessori.

 

Hodně malé děti (do cca 4 let) určitě ocení krásné hračky od Plan Toys. Výborně podporují rozvoj jemné motoriky. Jsou krásně barevné (samozřejmě barvené přírodními barvami), vyrobené z kaučukovníkového dřeva a splňují ta nejpřísnější ekologická kritéria. Mezi mé nejoblíbenější patří Ozubená kola, Včelí úly, Navlékací ovce a Balanční loď. S tou si vyhrají nejen děti, ale i celá rodina. Svým charakterem se řadí mezi hračky typu Montessori.

Bohatá nabídka hraček Plan Toys  >>

 

SENSORY BLOCKS

Velmi oblíbené jsou originální smyslové kostky SENSORY BLOCKS, které obsahují 16 kostek o 4 různých tvarech, barvách a náplních.

 

Do kategorie Montessori hraček spadá i úchvatná stavebnice Sensory Blocks, určená dětem od 18 měsíců. 16 kostek o 4 různých tvarech, 4 různých barvách a 4 různých výplních (písek, tekutina, korálky a barevná sklíčka) jsou skvělé pro rozvoj jemné motoriky, rozvoj vnímání barev a prostorové představivosti. V raném věku děti zjišťují, jak se přesýpá písek, přelévá tekutina. Velmi oblíbené jsou  kostky s korálky, které krásně chrastí.

Sensory Blocks zde >>

 

Touch and Feel Puzzle - Jungle Animals

Hmatové zvířátkové puzzle. Hra, která podporuje motoriku, hmat a logiku

Puzzle pro nejmenší s unikátní povrchovou strukturou. Děti se učí poznávat zvířátka nejen podle obrázků, ale i po hmatu. Puzzle obsahuje 12 dílků - 4 zvířátka - lva, opičku, slona, žirafu a každé se skládá z 3 velkých dílků. Puzzle je dodáváno v krásném, pevném balení.

Puzzle objednávejte zde >>

KAPLA

Geniální a nejoblíbenější dřevěná stavebnice KAPLA. Magická dřívka, ze kterých se dají postavit stavby držící pohromadě pouze pomocí gravitace a tření! 

 

Ještě nemáte doma stavebnici Kaplu? Děti i dospělí si s ní dokáží vyhrát hodiny. Kapla je precizně vyrobená dřevěná stavebnice. Neuvěříte, co všechno se dá postavit bez lepidla, šroubků nebo spojek ze stavebnice, kde jsou všechny dílky stejně velké. Možnosti jsou omezené jen vaší představivostí!

Stavebnici Kapla objednávejte zde >>