Tipy na Vánoce 2015

LETOŠNÍ VÁNOCE OVLÁDNOU CHYTRÉ HRAČKY!

Letos Ježíšek vybírá chytré hračky, které podporují dětskou fantazii a kreativitu.

Rozzářené oči dítěte držící v rukou vytouženou hračku pod stromečkem si přejeme všichni. Není ale hračka jako hračka. Naše prodejna se specializuje na chytré, smysluplné hračky, které patří ke světové špičce. Inteligentní hračky jsou klíčem k posílení myšlení a rozvoji osobnosti dětí, aniž by si přestaly hrát.

Zde nabízíme několik zaručených tipů na chytré hračky pod stromeček, co nezklamou!

První tip! 

Nejgeniálnější, a přitom nejjednodušší hračkou je stavebnice Kapla. Dřevěné destičky z pečlivě vybíraného
borovicového dřeva, na milimetr přesně řezané a navlas stejné vám umožní postavit naprosto úchvatné stavby. Vaše děti s nimi postaví katedrály, města nebo mrakodrapy. Kapla je vhodná pro všechny věkové kategorie.


kapla-vez-cervenakapla budova

Druhý tip!


Druhou hračkou, kterou jistě oceníte jsou smyslové kostky Sensory Blocks. Skládá se z 16 dřevěných kostek, se čtyřmi různými náplněmi (voda, písek, korálky a plexisklo), ve čtyřech různých barvách a tvarech. Kromě klasického stavění si děti poznávají různé barvy, tvary a skupenství. Navíc ty korálkové chrastí a to děti vážně baví.

Menší sestrou smyslových kostek jsou  Rainbow blocks - kostky duhové. Jejich sada se skládá z 24 kostek různých tvarů s různobarevnými plexiskly. Tyto kostky jsou o něco menší a lehčí, než Sensory blocks, jsou tudíž jednoduše uchopitelné i maličkými ručičkami těch nejmenších dětí.

Oba sety mají profesionální atesty pro děti do 3 let, doporučený věk u sady  „Rainbow“ je 12 měsíců a více, a „Sensory“ 18 měsíců a více.

24823           rainbow

Třetí tip! 

Hračky se však hodí klidně i pro menší děti.

Trojici chytrých, smysly a vědomosti rozvíjejících hraček doplní magnetická stavebnice MagnaTiles. Magnetické destičky vaše děti zabaví na dlouhou dobu, děti díky nim již v raném věku pochopí základy matematiky. Děti z nich naprosto intuitivně staví krásné stavby.

magna-tilesmagna-tiles-box

Další tipy! Nádherné knihy!

To, že nejen k Vánocům patří knihy je obecně známo. A že vaše děti ještě nečtou? Potom je určitě zabaví knihy úžasného francouzského autora Hervé Tulleta, které skoro ani knihami nejsou. Jsou totiž zdrojem neomezené zábavy.

První z nich, kterou bych vám ráda představila, je Hra na žížaly. Jednoduše si namalujte na ukazováček smajlíka a pak už nechte své dítě objevovat usměvavé kytky, komíny, dinosaury a další.

Druhou knihou v pořadí je hra Hra se zrcadlem. Tisk v černé barvě na zrcadlovou plochu umožní dětem objevovat svůj vlastní odraz a dívat se na překrývající a měnící se tvary při otáčení jednotlivých stránek.

Třetí, velmi zábavnou knihou je Hra na trasu, která děti vybízí k tomu, aby  svými prsty sledovaly různé stopy na stránkách a otáčením rozpůlených stránek tvořily své vlastní trasy.

Čtvrtou a pro nás úžasnou knihou je Hra ve tmě. Velice originální kniha, která s vámi bude cestovat vesmírem a to bez opuštění vašeho pokoje! Díky ní můžete cestovat k měsíci, tancovat s hvězdami a nechat se unášet vesmírnými představami. Navíc je natištěna fosforeskujícím inkoustem a po nasvícení svítí ve tmě.
hrave ve tme    hrave ve tme2

Věříme, že všechny zmíněné knížky vaše děti zabaví na dlouhou dobu. A pozor, kdybyste měli pocit, že je vaše ratolest dlouho zticha nebo ji nemůžete najít, tak se podívejte do koupelny, jestli si tam třeba neprohlíží Hru ve tmě.

Přejeme Vám krásné Vánoce.